فرمول یک ایران – مدیر تیم فرمول یک ردبول کریستین هورنر بیان کرده است که نمی داند تیم هاس بنابر چه منطقی با رومن گروژان مجددا برای سال 2020 تمدید کرده اند.

امسال که خود تیم هاس با مشکلات زیادی همراه بوده است و همواره بیان کرده است که این مشکلات مرتبط با تایرهای پیرلی بوده است نه رانندگان، اما چندین بار بین رانندگان تیم مشکلاتی در گرفت و انتقادات سنگینی به آنها وارد شد که عموما فرد مورد انتقاد رومن گروژان فرانسوی بود؛ شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه نیکو هالکنبرگ آلمانی جای او را خواهد گرفت ولی دیروز رسما اعلام شد که تیم هاس با همین رانندگان خود برای سال بعد نیز ادامه می دهد.

رومن گروژان - تمرین دوم فرمول یک کانادا 2017

رومن گروژان

اما کریستین هورنر در این مورد نظر داده است که:

من نمی توانم درک کنم که آنها چرا این کار را کردند. اما این انتخاب آنهاست مطمئنا آنها تمام اطلاعات را در اختیار دارند و آگاهانه تر تصمیم می گیرند. اما اگر از بیرون به این قضیه نگاه کنید احساس می کنید که انتخاب جالبی بوده است.

نیکو هالکنبرگ راننده بسیار خوبی است و شایسته یک صندلی در فرمول یک می باشد و اینکه او را روی نیمکت می بینید بسیار عجیب است. اما تا به آنجایی که به ردبول مربوط می شود، ردبول از لحاظ تیمی فعلا نیازی به این موضوع ندارد که راننده ای را خارج از آکادمی خود بیاورد و تصور اینکه نیکو به تیم ما بپیوندد نیز یک تصور بسیار دور است.

10 دیدگاه

   • Hassan Mohebbi

    3

    4

    به نظرم اینایی که گفتی تو وجود گروژان بیشتر هست تا هالک. تا حالا من ندیدم هالک جسارت و رقابت داشته باشه. همیشه هم که در رو باز میگذاره. الان مونزا جلو ربکاردو دفاع کرد؟
    این‌که شوماخر و وتل و رزبرگ المانی بودن دلیل نمیشه همه راننده‌های المانی درجه یکن، حداقل این رو میشه برای هالک برداشت کرد.
    هالک بعد از وتل و لوئیس و کیمی و دو تا دیگه پولسازترینه پس یعنی تا این حد پول پشتش هست که بتونه بره تو یه تیم. حداقل بیشتر از اکون و گروژان پول پشتش هست.

   • Akbar (Ghasemi)

    1

    0

    اقای محبی فک کنم بر همه واضحه که هالک از گروژان بهتره
    گروژان توی این دوسال خیلی خطا داشته
    مگه چندتا صندلی تو دنیا هست واسه این سطح رقابت؟1 فقط 20 تاست

    به هر حال مبارکش باشه بهتر بشه ایشالله با مگنوسن رقابت کنه ماهم لذت ببریم

  • حميد

   3

   1

   اين بنده خدا هورنر اسم گروژان بدبخت رو اورده. والا قبل از گروژان، كوبيتسا و استرول بايد برن از فرمول يك. حتي پير گسلي هم بايد بره. ماشين ردبول اگه دست گروژان بود خيلي بهتر از گسلي نتيجه ميگرفت، اينو مطمئنم.
   واقعيت اينكه كه فرمول يك و موتوجيپي ظرفيت محدودي داره مخصوصا فرمول يك. بالاخره يه سري راننده ي خوب بيرون ميمونن. ولي خداييش از هالك چيز خاصي نديدم اين چند ساله كه فرمولا وان رو دنبال ميكنم

 1. Amir5

  7

  1

  هالک باید بره راننده ای که از ۲۰۱۰ آمده وسکو نداره ولی گروژان که از ۲۰۱۲ آمده و ۱۰تا سکوکه دوتاش دومی هستش پس اونایی که میگن چرا برن آمار رو نگاه کنن بعد نظر بدن این هورنر هم بهتره نظر نده و تیم خودش رو مدیریت که لازم به جابجایی راننده ها نباشه و به امید خدا رومن حال همه منتقداش رو با یه ماشین خوب وعملکرد خوب میگیره

 2. Hassan Mohebbi

  2

  1

  من طرفدار هیچ کدومشون نیستم ولی به نظرم کاری که گروژان با اون ماشین انجام داده فکر نکنم هالک بتونه بیشتر از اون انجام بده ته ته عملکردش همونه.

  اصلا من نمیدونم چرا این‌قدر این هالک رو بزرگ کردن؟!!!والا.

  یک دوست عزیزی میگفت تو آلمان هالک از سباستین محبوب‌تره و اگه یه ماشین رقابتی بهش بدن قطعا سریع‌تره.😂 خداییش ما که چیزی ازش ندیدیم.
  نمونه‌اش مسابقه آلمان، یعنی البون دو سه دور جلو همیلتون دفاع کرد ولی این هالک دو بار به یک شکل تو یک پیچ ازش سبقت گرفتن یه پیچ نتونست دفاع کنه. همین مونزا ریکاردو تا لکلرک ازش سبقت گرفت دیگه نگذاشت لوئیس ازش سبقت بگیره ولی هالک تو چند دور قبلش چیکار کرد؟! در رو برای هر دوتا باز گذاشت.

  تازه گروژان و مگناسن فقط نمیخوان تو رقابت با هم کنار بکشن. اولین جایی که یه راننده رو مقایسه می کنن مقایسه با هم‌تیمیش هست؛ پس باید خودت را نشون بدی. همین باعث برخورد‌ و اشتباه و از دست دادن امتیاز میشه.

 3. Hamed

  2

  2

  به هورنر چه ربطی داره هاس با کی میبنده با کی نمیبنده؟
  الان دلت برای هالک میسوزه؟ تو خودت داری میگی ما که جایی برا هالک نداریم بعد از کیسه خلیفه میبخشه

دیدگاه خود را بیان کنید