Register

نه − 8 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایرانوالتری بوتاس که در بعضی از مسابقات به نظر می رسد وقتیکه در هوای کثیف قرار می گیرد نمی تواند عملکرد مناسبی را از خودش نشان دهد حال بیان کرده است که دارد در مورد این موضوع در تیم مرسدس تلاش می کند که آن را برطرف کند.

در گرندپری مونزا که به نظر می رسید والتری می تواند طلسم نبردن های خودش را بشکند وقتیکه فرصتش را داشت نتوانست اقدام مناسب را انجام دهد و این درحالی بود که لوییس همیلتون همتیمی بوتاس توانست چندین بار اقدام به سبقت گیری کند و چارلز لکلرک را تحت فشار قرار دهد. حال توتو ولف نسبت به سبک رانندگی راننده خود انتقادی را کرده است و گفته است که:

به نظر می رسد وقتیکه والتری در هوای کثیف خودروی جلویی قرار می گیرد نمی تواند تمام قدرت خودرویی که می راند را نشان دهد اما لوییس در موقعیت مشابه می تواند چنین کاری را کند و خودروی جلویی را تحت فشار قرار دهد.

حال بوتاس به انتقادات مدیرتیم از خودش پاسخ داده است و گفته است که می خواهد در این موضوع عملکرد بهتری را داشته باشد:

من به همراه تیم فرایندی را شروع کرده ام تا بتوانم در چنین موقعیت هایی عملکرد بهتری را داشته باشم. موقعیت هایی وجود دارد که به نظر می رسد لوییس می تواند بهتر از من باشد مخصوصا در شرایطی به مانند تعقیب کردن خودرو های جلویی، سریعتر نزدیک شدن به آنها و همینطور حمله کردن به آنها، من می توانم چیزهای زیادی را با نگاه کردن به ویدیو هایی از گذشته و در موقعیت های مختلف یاد بگیرم. رک بگویم، من هیچوقت فکر نمی کردم که ما می توانیم در مونزا به پیروزی برسیم با توجه به اختلاف سرعتی که در مستقیمی داشته ایم، تایرهای من هم در آخر مسابقه رو به فرسایش رفتند. حال که به عقب نگاه می کنم و همه چیز را بررسی می کنم متوجه میشوم که این موضوعیست که باید در آن خیلی بهتر شوم مخصوصا وقتیکه این موضوع یکی از نقاط قوت لوییس است.

8 دیدگاه

 1. Mercedes

  3

  0

  تمرینات روز اول سنگاپور را جایی پخش زنده نشون نمیده؟

 2. mojtaba

  6

  1

  لامصب بعد از دو سال و نیم تازه به فکر افتادی یاد بگیری من واقعا شخصیت بوتاس رو دوست دارم اما بعضی وقتها رو اعصابه

  • Amir5

   4

   0

   آره تو ویلیامز هم چون ماسا افت کرده بود بهتر بود یکی نیست بگه که تو پنج سال و نیم با دوتا همتیمی باتجربه بودی چرا هنوز یاد نگرفتی

   • Amin.SV

    2

    0

    امیرجان انصافاً تو ویلیامز عالی بود.من هیچ علاقه ای به بوتاس ندارم ولی اگه قرار باشه یکی تو این وضعیت و با این اختلاف ماشینا همیلتون رو شکست بده کسی جز ولتری نیست.
    آرزوم اینه که یه سال لویس و سب همتیمی شن و با ماشین برابر رقابت کنن ، حالا اون تیم مرسدس باشه که فوق‌العاده س.

   • Mahmood.ghaedi

    4

    2

    امین جان شک ندارم اون موقع هم میگین ست اپلوییز بهتر بود
    گاراژ طرفدار لوییز بود
    مدیر تیم طرفدار لوییزه بود
    مافیا روزنامه نگارها فیا پیرلی حتی سلطانی فر وزیر ورزش هم طرفدار لوییزه
    حالا ب ترتیپ یکی از این گزینه ها میکشین وسط

 3. Amin.SV

  2

  2

  حتماً درست می فرمایید چون شما هم بجای ما فک میکنید هم بجای ما نظرمونو میگید.