فرمول یک ایران – به گفته پدر مکس ورشتپن، جوز ورشتپن، با اینکه تیم ردبول خیالش از بابت قرارداد مکس برای فصل 2020 راحت است اما ممکن است که این در پایان فصل بعد تغییر کند و مکس به تیم دیگری برود.

بدون شک یکی از استعدادهای حال حاضر فرمول یک مکس ورشتپن جوان است. مرد هلندی 21 ساله تا الان پیروز 7 گرندپری شده و به عقیده بسیاری – اگر نگوییم همه – قهرمان آینده این ورزش خواهد بود؛ تنها سوال این است که کدام تیم میزبان این ستاره برای اولین قهرمانی‌اش خواهد بود؟

گرچه سال بعد ردبول این راننده را برای خود نگه خواهد داشت ولی گزارشات می‌گویند که احتمال بسیار زیادی وجود دارد که پس از اتمام تاریخ قراردادش او به مرسدس خواهد رفت که امسال هم گمانه زنی هایی در مورد بند فسخ قراردادش و انتقالش به مرسدس در طول نیم فصل اول بود که به نظر می‌رسد ردبول توانسته پکیج نسبتا خوبی را تحویل راننده‌اش بدهد و او را راضی نگه دارد.

مکس ورشتپن و چارلز لکلرک - اتریش 2019

مکس ورشتپن و چارلز لکلرک – اتریش 2019

جوز ورشتپن که دوست صمیمی توتو ولف به حساب می‌آید به ردبول هشدار داده که مرسدس هنوز بدنبال امضای قرارداد با مکس است:

مهم ترین چیز این است که مکس یک ماشین رقابتی برای قهرمانی داشته باشد. سال بعد به هر حال ما در ردبول می‌مانیم ولی هیچی برای فصل 2021 معلوم نیست و بسیار به این بستگی دارد که ردبول بتواند یه پکیج خوب برای رقابت قهرمانی در فصل بعد به ما ارائه بدهد یا نه.

در حال حاضر ما تمرکزمان را روی فصل بعد گذاشته‌ایم و فصل 2021 در اولویت های بعدی ما خواهد بود.

12 دیدگاه

  • حميد

   4

   1

   اگه ردبول هم رقابتي باشه مكس به مرسدس خواهد رفت. امسالم با بوتاس تمديد كردند به خاطر همين تا صندلي خالي بمونه براي 2021. بعد از 2020 هم هميلتون نقش رايكونن براي فتل در فراري رو براي مكس بازي ميكنه.

 1. REZA.M

  9

  1

  “قهرمان آینده این ورزش خواهد بود” این جمله خیلی هم درست نیست.مکس اگه توی کریرش یه ماشین خوب و در حد قهرمانی نداشته باشه صد سال هم منتظر بمونه نمیتونه قهرمان بشه.مگه اینکه خدا معجزه کنه.
  از طرف دیگه امیدوارم از ردبول بره تا فتل برگرده ردبول.

  • محمد

   11

   1

   آقا فراری هر چقدرم بد باشه دیگه از ردبول که بهتره. وتل آرزوش قهرمانی با فراریه به گفته ی خودش.
   ردبول هم تا وقتی موتورش رو هوندا میزنه و موتورا هیبریدی ان بعید میدونم موتوری در سطح مرسدس یا فراری دیگه داشته باشه. (2016 هم استثنا بود)
   رفتن وتل به ردبول اصلا به نفعش نیست

   • Amir5

    3

    2

    دوستانی که میگن فتل بره از فراری و برگرده ردبول باید بدونن که ممکنه که سال ۲۰۲۱ استون مارتین موتور بده پس نگین که فتل برگرده ردبول

   • Seb4ever

    6

    0

    مکس با همین ماشین لکلرک رو شکست داد تو اتریش ینی فتل با همین چسبندگی ردبول نمیتونه از مکس سریعتر باشه تازه اینم حساب کن که گاراژ ردبول خیلی سرتر از گاراژ فراری هست ولی من احساس میکنم 2020 فراری به ثبات میرسه فتل هم چسبندگی دلخواهش رو بدست میاره

 2. Amin

  6

  1

  فکر میکردم مکس پشت کسی گیر نمیکنه…اگه برسه حتما رد میشه
  اما مونزای امسال و درگیریش با پرز نظر منو تغییر داد
  پرز فوق العاده عالی کار کرد
  ب نظرم میتونس بهترین راننده روز باشه کنار دنی

 3. alireza_h

  2

  1

  شخصا حس می‌کنم مرسدس برای دوران پسا همیلتون (۲۰۲۱ به بعد…) می‌ره دنبال اغوای لکرلک! و اون موقع و در صورت تثبیت فراری به عنوان تنها رقیب مرسدس(!) و ناتوانی ردبول برای گرفتن جایگاه دوم(!) ورشتپن بیاد فراری

  چه فرمول یکی بشه اونوخت رقابت ورشتپن و لکرلک؛ رقابت فراری و مرسدس!

 4. Mohammad.gh

  7

  0

  ” قهرمان آینده این ورزش خواهد بود”
  البته اینکه خیلیا رقابت آینده رو بین لکلرک و مکس میدونن، بخاطر شانسی بوده که نصیبشون شده با ماشین رقابتی مسابقه بدن، وگرنه امثال ساینز و اکون و ورلاین و نوریس و… هم میتونن قهرمانای آینده باشن

دیدگاه خود را بیان کنید