فرمول یک ایران – در فصل 2010، دوازده تیم به همراه بیست و چهار راننده در نوزده گرندپری به رقابت پرداختند که در نهایت این سباستین فتل از تیم ردبول بود که توانست اولین قهرمانی جهان خود را کسب کند و تبدیل به جوان ترین قهرمان فرمول یک شود. رقابت قهرمانی این فصل به مسابقه آخر در ابوظبی کشید، جایی که  مارک وبر، فرناندو آلونسو و لوئیس همیلتون نیز شانس قهرمانی داشتند. در نهایت آلونسو از تیم فراری در مکان دوم جدول رده بندی ایستاد و مارک وبر، راننده ردبول نیز به رده سوم دست یافت. ردبول، مک لارن و فراری به ترتیب در رده های اول تا سوم جدول سازندگان قرار گرفتند.

2010 آخرین فصل بریجستون به عنوان تامین کننده لاستیک فرمول یک بوده است و تیم قهرمان براون جی پی نیز توسط مرسدس بنز خریداری شد. قهرمان هفت دوره مسابقات، مایکل شوماخر نیز با مرسدس به فرمول یک بازگشت.

برای دانلود آرشیو مسابقات فصل 2010 فرمول یک به ادامه مطلب مراجعه کنید.


* نکته ۱ : اگر در پرداخت شما مشکلی به وجود آمد با استفاده از فرم تماس با ما در سایت با ما ارتباط برقرار کنید و آی دی تلگرام خود را ارسال کنید تا لینک دانلود برایتان ارسال شود .

* نکته ۲ : دقت کنید که اطلاعات پرداخت را درست وارد کنید اگر در پرداخت شما مشکلی به وجود آمد بر طبق آن بررسی خواهد شد .

* نکته ۳ :  برای اجرای نسخه کم حجم از برنامه pot player روی ویندوز استفاده کنید. در صورت مشاهده این فیلم با تلفن همراه نیز از برنامه mx player استفاده نمایید.


..:: لینک مستقیم ::.. گزارش انگلیسی

19 مسابقه، هر فایل؛ حجم 1 تا 2 گیگابایت | مدت زمان 120 دقیقه | کیفیت SD

آرشیو فصل های گذشته فرمول یک

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2010

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2011

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2012

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2013

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2014

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2015

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2016

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2017

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2018

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید