فرمول یک ایراننیکو هالکنبرگ دو مسابقه آینده را برای تیم رنو سرنوشت ساز توصیف کرده درحالی که آنها سعی دارند موقعیت بهتری را در جدول قهرمانی سازندگان کسب کنند.

هالکنبرگ، کسی که آینده‌اش در رنو چندان محکم نیست و شایعات از جایگزین شدن او با استبان اکون خبر می‌دهند، به طرز ناامید کننده ای در 10 راننده برتر در جدول قهرمانی حضور ندارد و تنها در چهار مسابقه با امتیاز به خانه برگشته. با دو مسابقه پی در پی در پیست های اسپا و مونزا و برگشت از تعطیلات تابستانی، هالکنبرگ به دنبال شروعی بهتر است. راننده آلمانی گفت:

ما می‌دانیم که تا اینجای فصل عملکرد موردانتظارمان را نداشته‌ایم، و این نیز به عهده ماست که مطمئن شویم که برای ادامه فصل آمادگی لازم را کسب کرده‌ایم. در طول تابستان اندکی آرامش پیدا کردم، و در روی قایقی در کرواسی به استراحت پرداختم. اما الان دوباره زمان مسابقه دادن است و آماده چالش‌ها هستم. این دو مسابقه تقریبا نقش مهم و سرنوشت سازی را برای فصل ما بازی می‌کنند و ما باید برای آنها آماده باشیم.

دنیل ریکاردو و نیکو هالکنبرگ - کانادا 2019

دنیل ریکاردو و نیکو هالکنبرگ – کانادا 2019

هم تیمی او دنیل ریکاردو باور دارد که تعطیلات تابستانی در زمان مناسبی به سراغشان آمده، در همین حین که آنها در رده ششم جدول سازندگان به سر می‌برند، و به آنها اجازه می‌دهد که با انرژی بیشتر و ذهنی بازتر به سراغ ادامه فصل بروند. او در ادامه اظهارات هالکنبرگ گفت:

تا اینجا فصلی بسیار سخت و پرفراز و نشیب را پشت سر گذاشته ایم و باید این را بپذیریم. در طول فصل چیزهای مثبتی بودند و همچنین مشکلاتی نیز وجود داشتند پس تعطیلات تابستانی برای ما بسیار ایده‌آل بود. اندکی زمان برای بازیابی و تجدید قوا، گذراندن تعطیلات در لس‌آنجلس و درگیر مسابقات نبودن بسیارعالی بود. برای اعضای تیم هم همین گونه بود و خوشبختانه همه ما با تمام توانمان برگشته‌ایم.

ما یک نیم فصل بهتر را هدف قرار داده‌ایم تا فاصله امتیازی را با رقبایمان کم کنیم. من می‌دانم که این انجام‌شدنی است ما فقط باید در مسابقات بهتر عمل کنیم.

6 دیدگاه

 1. ARASH

  9

  0

  مگه اکون فصل بعد توی رنو نمیاد به جای هالکنبرگ ؟
  هالکنبرگ فکر کنم فهمیده دیگه فصل بعد توی رنو نیست پس باید بهترین نتیجه ممکن رو بتونه بگیره که نظر تیمای دیگه متقاعد کنه !!
  باید تمامه تلاششو کنه وگرنه باید از فرمول یک بره ولی با اومدن اکون
  یکی باید از فرمول یک بره باید بره حالا کی هست معلوم نیست ؟
  یا هم اینکه یک کمپانی دیگه اضافه بشه این که اصلا صفر درصد هم کمتره پس همون اولی هست

  • Akbar (Ghasemi)

   1

   0

   معلوم نیست چه خبره پس پرده های مارکت راننده ها!!!!!!
   تا دیروز شایعه پیوستنش به فراری و مرسدس بود
   امروز شایعه و احتمال بی صندلی موندنش!

 2. امین

  9

  1

  به شدت اعتقاد دارم نیکو هالکنبرگ از این مسابقه تا پایان فصل وضعیت خیلی خوبی پیدا می‌کنه و فشاری که روشه میتونه نتیجه کاملاً مثبتی براش داشته باشه.با احترام به گروژان و دوستمون امین که خیلی باهاش حال میکنه فصل بعد نیکو کاملاً گزینه مناسبی برای جایگزینی تو هاسه

دیدگاه خود را بیان کنید