فرمول یک ایران – سیریل ابیتبول، مدیر تیم رنو در جواب رسانه ها گفت که او هیچوقت ادعا نکرده که تیم می تواند در میانه جدول فرمول یک 2019 سلطه داشته یا در بین سه تیم برتر قرار گیرد و سکو کسب کند.

این تیم فرانسوی نتوانسته در فصل 2019 موفقیت های زیادی بدست آورد و در واقع مشکلات مربوط به دوام موتور و سرعت نه چندان خوب R.S.19 آن ها را در جایگاه هشتم جدول قرار داده و این فاصله بسیار زیادی با چیزی که آن ها انتظارش را داشتند دارد.

چیس کری و سیریل ابیتبول - استرالیا 2019

چیس کری و سیریل ابیتبول

رنو پس از تست های پیش فصل، به دنبال نزدیک شدن به سه تیم صدر جدول بوده اما حالا ابیتبول تمام این موارد را تکذیب می کند:

نه، من هرگز چنین چیزی را نگفتم. هدف امسال کاملا واضح است و شاید افرادی در تیم من بوده اند که چنین چیزی را گفتند اما من هیچوقت نگفتم.

مردم همیشه می پرسند که ما چه زمانی سکو کسب می کنیم اما با شرایط فعلی، سکو برای امسال ممکن نخواهد بود.

ما دوست داریم که چنین کاری انجام شود اما اگر به چیزهایی که در فرمول یک می گذرد، نگاهی بیاندازید می بینید که برندگان متفاوتی وجود ندارد. از 2014 تعداد تیم هایی که بر روی سکو بوده اند [بجز مرسدس، فراری و ردبول] بسیار اندک بوده است.

همه ی ما موافقیم که مشکل بزرگی در فرمول یک وجود دارد اما این مشکل فقط برای رنو نیست و برای کل فرمول یک است.

4 دیدگاه

  • Behnam380

   24

   1

   صندلی مرسدس همینجوری تا خرخره پره ،لوییس و والتری که هیچ ،اکون هم هست تازه مرسدسی‌ها خیلی دلشون میخواد مکس رو داشته باشن ،دنیل شانس کمی برای تجربه قهرمانی داره با اینکه لیاقتش رو داره.

 1. iman88

  25

  0

  هیچ عضوی از کادر تیمها بدون تایید مدیران ارشد اجازه اب خوردن هم نداره.همیشه همین کارو میکنن چند نفر از اعضای تیمهارو میفرستن جلو تا از پیشرفت تیم و بودن جزء سه تیم برتر و کسب سکو و امثالهم صحبت کنن تا افکار عمومی رو تهیج و مردم رو پای مسابقات بشونن.اگر این اتفاق افتاد که میگند ما از پیش فصل پیشبینی میکردیم و قولشو داده بودیم اگرم اینطور نشد که میگن کسی که این قولو داده بود از صلاحیت لازم برخوردار نبوده.تو همه تیمها چه تو ف1و چه در رشته های دیگه همین بوده.مسئولان تیمها در زمانهای بحرانی هیچ فرصتیرو برای قائم شدن پشت دیگران از دست نمیدن ولی وقتی تو اوجن جوری سینه رو سپر میکنن و میان جلو که انگار یه تنه به جنگ دیو رفتن

 2. Ezk1980

  8

  1

  قبلا باید بابت حرام شدن الونسو و باتن روی صندلی مکلارن حرص میخوردیم حالا باید بخاطر تلف شدن ریکیاردو و هالکنبرگ ناراحت بشیم ، در حالیکه اینها میتونستن روی صندلی یکی از ۳ تیم برتر بشینن

دیدگاه خود را بیان کنید