فرمول یک ایران – تیم فراری در هر دو نوبت تمرینات روز جمعه گرندپری بحرین در صدر قرار گرفت اما سباستین فتل به طرفداران این تیم هشدار داد که به این برتری توجهی نکنند.

فراری پیش از این گفته بود که پس از مسابقه ی نه چندان درخشان ملبورن، به دنبال یک آخر هفته ی بهتر در بحرین خواهند بود و مطمئن هستند که همه اصلاحات انجام شده در دومین مسابقه فصل به نمایش درخواهد آمد. نتایج تمرین اول و دوم سخیر نشان می دهد که فراری تحول رو به جلویی داشته اما فتل توجهی به فاصله ی تقریبا 0.7 ثانیه ای با مرسدس ندارد:

قطعا نتیجه ی روز جمعه خوب بوده و ما احتمالا استراتژی متفاوتی نسبت به بقیه داریم، بنابراین من توجه زیادی [به این نتایج] ندارم.

به نظر من ما برای یک شنبه هنوز هم نیاز به بهبود داریم، به این دلیل که مرسدس بسیار سریع به نظر می رسد.

احساسی که من در خودرو داشتم این بود که هنوز ما نیاز به کار داریم و جای پیشرفت وجود دارد. قطعا همه چیز بهتر از استرالیا بوده اما این خودرو پتانسیل بیشتری دارد که با آزاد کردن آن می توانیم امیدوار باشیم که مرسدس را تحت فشار قرار دهیم.

من انتظار دارم که مرسدس در تعیین خط بسیار قوی باشد، اگرچه به ردبول نیز نیم نگاهی دارم زیرا در پیچ ها بسیار قوی به نظر می رسیدند. امیدوارم که رقابت بسییار نزدیک باشد.

متیا بینوتو - مدیر تیم فراری 2019

متیا بینوتو – مدیر تیم فراری 2019

مدیر تیم فراری، متیا بینوتو نیز آشکار ساخت که قوی ظاهر شدن این تیم در روز اول بحرین به دلیل تنظیمات پاوریونیت بوده است:

به نظر من این فاصله ای که شما مشاهده کرده اید، بسیار قابل توجه نباشد و در روز شنبه شاهد رقابت تنگاتنگی باشیم.

اگر شما به دیتای جی پی اس و سرعت در مستقیمی ها توجه می کردید، کاملا واضح بود که ما کاملا از مود متفاوتی (حالت قدرت موتور) نسبت به بقیه استفاده می کردیم، بنابراین من انتظار رقابت نزدیکی را در تعیین خط دارم.

8 دیدگاه

 1. EnzO

  31

  3

  ما هم به پیشرفت فراری شک داریم و به عملکرد مرسدس
  تا تعیین خط هیچی معلوم نمیشه و بخصوص ماسبقه اصلی
  خدا کنه فراری ها اول بشن
  فورزا فراری

 2. HamidFTN

  23

  2

  مشخصه که مرسدس فشار نمیاره این کار همیشه مرسدس بوده
  توی تعیین خط و مسابقات مرسدس قدرت نمایی میکنه

  فراری بال جلو رو کامل تغییر داده

 3. Farid

  42

  7

  ماتیا جون مادرت یه کاری کن امسال زهر مارمون نشه !!! ماتی التماست میکنیم!!! جان بچت به اون گاراژت بگو استراتژی اصلا ارائه ندن !!! بگو اصلا استراتژیستات بزن مرخصی یا به آبدارچی تدارکات تیم کمک کنن!! اصلا فکرشونو درگیر مسابقه نکنن. خود سباستین حین مسابقه در کنار رانندگی ، مدیریت گاراژ، آرامش دادن به تیم ، مشورت به مهندسین و باقی مسئولیت هاش (!!!) مسئولیت استراتژی رو هم بر عهده میگیره !!!! دمت گرم . امیدمون اول به شما ( دادن یه ماشین برنده) بعدشم سباستینه!!! فورزا فراری گرنده سب

 4. Seb

  19

  3

  حالا 0.6 ثانیه اختلاف با مرسدس چجوری و با چه ادبیاتی به جای تقریبا نیم ثانیه میشه تقریبا یک ثانیه خودش از معماهای این جایزه بزرگه!!!

دیدگاه خود را بیان کنید