فرمول یک ایرانکارلوس ساینز راننده حال حاضر تیم مک لارن در مورد صحبت های مدیر ردبول در مورد پتانسیل بیشتر پیر گسلی از تصمیم خود دفاع کرد.

هورنر مدیر ردبول در ابتدای هفته جاری مدعی شده بود که دلیل انتخاب گسلی استعداد و پتانسیل بیشتر او برای تیم بوده است. ساینز با گروه ردبول وارد فرمول یک شد و در انتهای فصل ۲۰۱۷ به تیم رنو پیوست. ساینز معتقد است که شانس ورود به تیم اصلی را بسیار قبل تر از دست داده بود و به همین دلیل با قرارداد دنیل ریکاردو با رنو جایگزین هم وطن خود، فرناندو آلونسو در تیم مک لارن شد.

ساینز گفت:

یک نفر از ما باید کنار می کشید من یا گسلی. اما وقتی من به رنو رفتم تقریبا می دانستم که شانسم برای پیوستن به ردبول را از دست دادم.

فرناندو الونسو - کارلوس ساینز

فرناندو الونسو – کارلوس ساینز

ساینز همچنین در تصمیم خود برای ترک تورو روسو گفت:

در زمانی که در تیم تورو روسو بودم احساس کردم پیشرفتی ندارم. پس با بوجود آمدن جای خالی در رنو تصمیم گرفتم تیم را ترک کنم.

من این کار را آگاهانه انجام دادم و همچنان معتقد هستم که تصمیم کاملا درستی بود. من احساس راحتی و شادی بیشتری دارم. در نگاهم به مدت همکاری ام با ردبول احساس خوبی دارم و بدون آن ها من الان در فرمول یک نبودم. بله زمانی بود که من احساس استقلال بیشتری برای گرفتن تصمیم داشتم و عمیقا از تصمیم خود بسیار خوشحال هستم.

اگر شما در مرسدس، فراری یا ردبول نیستید بهترین مکان مک لارن است. من ترجیح می دهم اینجا با یک قرارداد دو ساله باشم و صندلی ام را با هیچ چیز عوض نخواهم کرد.

4 دیدگاه

 1. Saeed

  13

  1

  کارلوس جان جدی نگیر

  عوارض مصرف نوشابه های ردبوله

  پس فردا هم ادرین نیوی بخوره دیگ پراید بنفش میسازه و بهش میگ ماشین دامینیت???

 2. HamidFTN

  10

  1

  در کل مک‌لارن که اینقدر به شاسی خودش میبالید سال پیش دید با موتور یکسان از ردبول عقب افتاد
  امسال باید دید مک‌لارن میتونه این بهانه ای که نتونستن شاسی رو با موتور رنو سریع هماهنگ کنن کنار بزاره و بتونه به رقابت برگرده

  • Akbar (Ghasemi)

   2

   0

   مک لارن یه زمانی به خاطر نظم الگو بود اونم به خاطر سختگیری های ران دنیس
   اما الان انگار دقیقا چیزیه که کم دارن
   اصلا مشکلاتشون فقط به خاطر موتور به این روز ننداختشون همه جا میلنگن

دیدگاه خود را بیان کنید