فرمول یک ایران – مشاور موتوراسپورت ردبول، دکتر هلموت مارکو چندی پیش اعلام کرد که مک لارن جزء کندترین تیم های فرمول یک 2019 است اما کارلوس ساینز در واکنش به مصاحبه او اذعان کرد که خود آن ها می دانند در چه جایگاهی قرار دارند.

مارکو گفت:

چیزی که من در پیست دیدم، فراری قطعا سریع ترین خودرو را دارد و پشت سر آن ها ردبول و مرسدس قرار دارند. ویلیامز و مک لارن نیز در انتها قرار دارند.

کارلوس ساینز

کارلوس ساینز

راننده ی اسپانیایی که برای فصل 2019 از خانواده ردبول جدا شده و به تیم مک لارن پیوسته معتقد است که اظهارات مشاور ردبول اشتباه بوده و آن ها در مسیر پیشرفت قرار دارند:

من به پیش بینی های او احترام می گذارم، اما من می دانم که ما در چه جایگاهی قرار داریم و جایگاه ما کاملا بالاتر نسبت به سال گذشته است.

من مطمئن هستم که اعدادی در اختیار او قرار دادند و همین باعث شده تا به خودش اجازه دهد که چنین حرف هایی را بزند و به همین دلیل جای هیچ بحثی وجود ندارد.

تنها چیزی که می توانم بگویم این است که نسبت به سال های گذشته ما دورهای بیشتری را به ثبت رساندیم و اینکه می گویند که ششم یا نهم می شویم غیر ممکن است. اما ما بهتر از سال های گذشته برای مسابقه استرالیا آماده شده ایم.

6 دیدگاه

 1. konstantin5

  18

  1

  آرزوی موفقیت وبرگشتن به دوران اوج برای مکلارن وهمینطور کارلوس ساینز عزیز که بدون شک یکی از بهترین استعدادهای سالهای خیر این رشته اس

 2. الف ی برگشت خورده

  12

  2

  استرالیا پارسال خودش به تنهایی از عجیب ترین مسابقات چند سال اخیر بود!
  شکست خوردن لوییس از فتل بخاطر باگ نرم افزاری!!!!!!!!
  دی ان اف شدن پشت سر هم دو خودروی هاس به یک شکل در حالی که مسابقه بسیار خوبی رو پشت سر میذاشتن!!!!!!!!!!
  پنجم شدن آلونسو و رادیویی که میگه Now we can fight ولی مکلارنی که به طرز عجیبی در تحقیق و توسعه عقب افتاد
  مسابقه ای که تنها شش سبقت داشت
  و …

دیدگاه خود را بیان کنید