فرمول یک ایران: به نقل از اتواسپورت، فرناندو آلونسو با وجود نتایج ضعیف تیمش هنوز مصر است که مکلارن-هوندا تیمی است که توانایی از بین بردن سلطه ی مرسدس بر فرمول یک را دارد.

مکلارن-هوندا پیشرفت خوبی نسبت به پارسال داشته است.در هشت مسابقه ی امسال 24 امتیاز گرفته که فقط سه امتیاز با کل امتیازات فصل قبلش فاصله دارد.اما هیچکدام از رانندگان این تیم در دو مسابقه ی قبلی(کانادا و آذربایجان) نتوانستند بین ده راننده ی برتر قرار بگیرند.

ماتادور و ران دنیس(مدیر فنی مکلارن) بر این باورند که این تیم بهترین گزینه برای تعقیب مرسدس البته در چشم اندازی بلندمدت است.با وجود مشهود بودن ضعف مکلارن در دو مسابقه ی گذشته, آلونسو اعلام کردکه هنوز به تیم اعتماد کامل دارد.

در کل همه چیز خوب است.

بالاخره بعد از مرسدس یک تیم باید سکان فرمول یک را به دست بگیرد.

اگر به بقیه ی سازندگان نگاهی بیاندازید,میبینید هیچ تیمی به اندازه ی ما در آینده برای مرسدس مشکل ساز نخواهد شد.هنوز راهی طولانی در پیش داریم اما پیشرفت ما از بقیه بیشتر است.

هم تیمی آلونسو , جنسن باتن بریتانیایی هم به این پیشرفت ها امیدوار است. در باکو با وجود استارت از رده ی 19 ,مسابقه را یازدهم تمام کرد.

با وجود کاهش داون فورس اما باز هم وضعیت خودرو در پیچ ها خوب بود،این نشانه ی خوبی است.

مسابقه به مسابقه پیشرفت داریم و با این وجود باز هم بایداز همه ی جهات خودرو را تقویت کنیم.

به نظرم باکو بدترین پیست برای ما بود چون مستقیمی های بسیار طولانی داشت.

با وجود این که امتیازی نگرفتیم اما نتیجه ی وحشتناکی نبود. نکته ی بسیار مثبت مسابقه اطلاعات و آماری بود که به دست آوردیم.

پیست بعدی(ردبول رینگ) پیست متعادل تری است.پیست عجیبی است اما به نسبت باکو ومونترال برایمان مناسب تر است.

 

5 دیدگاه

 1. SlashArash

  0

  0

  قطعاً به این زودی‌ها مکلارن اوج نمی‌گیره ولی سال دیگه قطعاً جزو چهار تیم اوله مخصوصاً اگه باتن رو بذاره کنار!

  • ali911

   0

   0

   تا همیلتون تو مرسدس هست، مرسدس فاصله اش با دیگران زیاد نمی شه چون همیلتون همش از پشت میزنه به روزبرگ و مسابقه جفتشون رو خراب میکنه.

   • هومن

    0

    0

    اینجوریام که برات تعریف کردن نیس استاد

دیدگاه خود را بیان کنید