فرمول یک ایرانسیریل آبیتبول مدیر عامل تیم رنو اظهار داشت که درگرند پری آمریکا عملکردی عالی از کارلوس ساینز دیدیم.

این راننده اسپانیایی که در زمستان گذشته از ردبول به تورو‌‌ روسو رفته بود‌ در چهار مسابقه مانده به آخر فصل مجدداً تیم خود را تغییر داده و به رنو پیوسته است. او در  آستین در تمرینات خوب عمل کرد و در تعیین خط از هشتم شروع کرد و مسابقه را با رتبه هفتم به پایان رساند. شروع خوبی با رنو داشت و این در حالی بود که نیکو هالکنبرگ به علت نقص فنی از مسابقه بیرون رفت.

آبیتبول گفت:

این اصلاٌ آسان نیست که در انتهای فصل تیمت را تغییر دهی و عملکرد خوبی از خودت به نمایش بگذاری، این اتفاق خوبی بود که همه‌ی تیم منتظرش بودیم. همه چیز به خوبی جلو رفت و تیم در آمادگی کامل در آستین استارت زد اما این آمادگی در حالی رخ داد که هفته ای پر مشغله بین سوزوکا و آستین داشتیم و هم کارلوس و هم تیم با همکاری هم ما را به این نتیجه رساندند.

کارلوس ساینز، رنو

کارلوس ساینز، رنو

کارلوس ساینز با کسب 6 امتیاز برای تیم رنو کمک بزرگی کرد تا این تیم فاصله خود را با تیم توروروسو به 5 امتیاز برساند و همچنین 5 امتیاز هم از تیم هاس جلو بیافتد.

محدودیت سوخت و عدم کسب رتبه ششم

راننده اسپانیایی که قصد داشت برای کسب رتبه ششم از استبان اکون راننده تیم فورس ایندیا سبقت بگیرد با مخالفت تیم روبه رو شد و علت آن محدودیت سوخت بود.

کارلوس ساینز گفت:

این آخر هفته میتوانست عالی تر شود ، در دور‌های اول تلاش کردم حفظ سوخت بکنم و زیاد پر‌فشار رانندگی نکنم، و بعد از آن سرعت را بیشتر کردم و از یکی از راننده‌های فورس ایندیا گذشتم اما وقتی خواستم با فشار آوردن به استبان اکون به رتبه ششم برسم تیم به من گفت تا عقب بکشم چون با مشکل محدودیت سوخت مواجه هستیم. اما در نهایت آخر هفته خیلی خوبی بود از تیم تشکر می‌کنم که حس خوبی از اول به من دادند و امیدوارم همینطور بهتر شویم.

8 دیدگاه

 1. max verstapen

  10

  0

  ساینز عالی بود فصل بعد ساینز و هاکنبرگ هم قضیشون مثل اوکون و پرز میشه یعنی یه رقابت درون تیمی ایدعال( مسابقه باکو یه نمونش) دلم برای فصلایی که روزبرگ با همیلتون رقابت میکرد تنگ شده وقتی دوتا راننده ی یک تیم دریک سطح باشن رقابت خیلی قشنگتر میشه اما تیمهای فراری مرسدس ویلیامز مکلارن رقابتی رو درون تیمشون نخواهند داشت برای ۲۰۱۸ منتظر رقابت
  ورشتپن با ریکیاردو
  ساینز با هاکنبرگ
  پرز و اوکون باشید

 2. Ali n

  12

  1

  “این راننده اسپانیایی که در زمستان گذشته از ردبول به تورو‌‌ روسو رفته بود‌”
  کی همچین اتفاقی افتاده بود ؟

 3. مجید

  1

  0

  احتمال زیاد جریان ساینز هم مثل ریکیاردو بشه که همه منتظرن بقاپنش.ولی هنوز راه زیادی رو در پیش رو داره.
  با این وجود احتمالش خیلی زیاده که جایگزین یکی از راننده های ردبول یا فراری بشه.مخصوصا ردبول که اگه ماشین در حد قهرمانی های پی در پی در فصل آینده تحویل بده خواهان صندلی ماشیناش خلی زیاد تر میشه

  • max verstapen

   1

   0

   من لایک کردم نظرتو دوست عزیز اما اگه برای ۲۰۱۸ به بعد ماشین ردبول رقابتی وعالی بشه قطعا با ورشتپن و ریکیاردو تمدید میکنن البته ورشتپن قطعی شده مونده ریکیاردو . باوجود این دوتا ، بعید میدونم فرصت واسه راننده های دیگه بوجود بیاد

 4. SP7779

  0

  0

  همونطور ک گفتم
  ساینز اومد
  نیکو توی تعیین خط مشکل داشت
  توی ریس هم ک کمتر از چند دور زد و خرابی مانعش شد
  دارن مقایسه میکنن و عملکرد نیکو رو خراب
  #بدشانسی آلمانی

 5. ...m6....

  0

  0

  کلا ساینز یه راننده ی خوبه اگه تو مرسدس یا حتی فراری و ردبول بود باور کنید الان داشت با همیلتونو فتل سره قهرمانی مسابقه میداد یکم فیلم هندی شد…?

دیدگاه خود را بیان کنید