فرمول یک ایرانبرندون هارتلی، صندلی توروروسو را برای گرندپری مکزیک حفظ خواهد کرد، زیرا تیم باز هم با دنیل کویات افت کرد.

راننده نیوزلندی با پیر گسلی همان کسی که پیش از این نیز دوبار برای تیم در فصل جاری رانندگی کرده است، هم تیمی خواهد شد.

هارتلی در اولین تجربه‌اش در آستین که اولین مسابقه انفرادی او از 2012 بود، توانست رده سیزدهم را کسب کند در حالیکه کویات دهم شد و تا اینجای فصل تنها 4 امتیاز بدست آورده است.

در بیانیه‌ای که توسط توروروسو در روز دوشنبه منتشر شد، ترکیب اصلی برای گرندپری مکزیک، گسلی و هارتلی اعلام شده است و تیم ترجیح داد که بیش از این اطلاعاتی را فاش نکند.

گسلی با عملکردی که در مالزی و ژاپن داشت، تیم را تحت تاثیر قرارداد، اما برای آستین به رقابت نهایی سوپر فرمولا به ژاپن برگشت.

توروروسو برای آستین، راننده قهرمان مسابقات استقامتی پورشه؛ برندون هارتلی، را بعنوان جانشین گسلی انتخاب کرد که در اولین حضورش در کنار کویاتی رانندگی کرد که او هم بعنوان جانشین کارلوس ساینز که به رنو رفته بود، در تیم حضور داشت.

گسلی فینال سوپر فرمولا را از دست داد زیرا که مسابقه به دلیل اعلام خطر وزش طوفان سهمگین لغو شد لذا انتظار داشت به تیم برگردد تا ادامه فصل را در کنار آنها باشد.

دنیل کویات

دنیل کویات

آینده کویات نیز در فرمول یک همچنان نامشخص است، علی‌رغم اینکه این راننده روسی گفته است که همچنان مطمئن است که در تیم ردبول خواهد ماند و همچنین تصمیم دارد با مشاور موتوراسپورت، هلموت مارکو، صحبت نماید.

توروروسو بعد از ویلیامز که در جایگاه پنجم با 15 امتیاز اختلاف قرار دارد، در جدول قهرمانی سازندگان جای گرفته است اما آنها به یکباره متوجه شدند که رنو با 5 امتیاز اختلاف در رده هفتم بعد از مسابقه آستین و کسب رده هفتم توسط راننده سابق آنها، ساینز، پشت سر آنها قرار گرفته‌ است.

5 دیدگاه

 1. cfz

  17

  1

  چرا انقد کم خبر میذارید؟

 2. Rexa25

  6

  0

  این همه خودشو کشت امتیاز بگیره که جایگاهش برای مکزیک حفظ بشه ولی آخر ردبول کار خودشو کرد

 3. مجید

  2

  0

  خداییش این حجم از اعتماد به تازه کارها ایول داره.توروروسو واقعا تیم عالی هست.فقط نمید نم فصل بعد با هوندا چه میکنه

  • SP7779

   1

   0

   تورو روسو قرار نیست ک برای قهرمانی بجنگه
   کارش حماست از ردبوله
   با تست ایرودینامیک و پرورش راننده
   حالا مسابقه هم ب پایان نبرن(ب دلیل نقض موتوری)مشکل انچنانی پیش نمیاد
   کمپانی ردبول مشکل مالی نمیذاره رو دست تیم هاش

 4. ...m6....

  0

  0

  ??? توروروسو خیلی تیم خوبیه البته این حرفم بدرد زمانی میخورد که ساینز و کویات تو تیم بودن!!نمیدونم چرا رفتم یه مش راننده ی بی تجربه رو اوردن گزاشتن پشت فرمون فرمول یک واقعا خیلی برای کویات ناراحت شدم داره بهش ظلم میشه جای اینکه رفتن یه برندون هارتلی از مسابقات استقامتی پورشه اوردن حداقل کویاتو میزاشتن والا وقتی کویاتو ساینز بودن اوضاع تیم خیلی خیلی بهتر بود الان گسلی و هاتلی رده ایی بهتر از همون 13…14.نمیارن که …. گند میزنن به تیم ??