Register

20 − پنج =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو هنوز به صراحت اعلام نکرده است که برای ادامه همکاری با مکلارن نیاز به کنار گذاشتن موتور هوندا دارد. اما با شرایط موجود، این یکی از شروط قطعی ناندو خواهد بود.

قهرمان اسپانیایی که مسابقه را از جایگاه دهم شروع کرد با یک استارت خیره کننده خود را به رده هفتم رساند، اما تنها سه دور کافی بود تا به خاطر کمبود سرعت به جایگاه دهم بازگردد.

ناندو سرعت خودرو خود را “شرم آور، بسیار شرم آور” توصیف کرد و خواستار حداقل تماس رادیویی از تیم شد. آلونسو زمانیکه در رتبه 14 قرار داشت از مسابقه کنار رفت، هنگامیکه از او علت این امر را جویا شدیم این چنین پاسخ داد:

هیچ مشکل غیر قابل پیش بینی وجود نداشت، مشکل فقط موتور ماشین است. این خیلی دل سرد کننده است، به دست آوردن امتیاز با این شرایط غیر ممکن است، باید ببینیم برای هفته آینده چه کاری می توانیم انجام دهیم.

فرناندو آلونسو - گرندپری بلژیک 2017

فرناندو آلونسو – گرندپری بلژیک 2017

در ادامه از قهرمان پرسیدم آیا برای ادامه همکاری با مک لارن شرطی مبنی بر پایان همکاری مک لارن و هوندا گذاشته است؟ اما او از پاسخ مستقیم به سوال طفره رفت و اینگونه ادامه داد:

من فکر میکنم باید صبر کنیم و ببینیم در هفته های آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. من و تیم بسیار همکاری خوبی داریم، ما در فصل بسیار سختی هستیم اما مک لارن یکی از بهترین تیم های دنیا است و از ادامه داشتن این همکاری خوشحال خواهم شد. اما نیاز داریم مشخص شود در هفته های پیش رو به چه پیشرفتی دست پیدا خواهیم کرد.