فرمول یک ایران مکس ورشتپن راننده ی جوان تیم ردبول بیان کرده است که از اتفاقی که در گرندپری موناکو برای او رخ داد درس خواهد گرفت.

در مسابقه ی یکشنبه مکس کار خود را از پیت لین آغاز کرد، عملکرد خوبی هم داشت و تا گرفتن امتیاز پیش رفته بود که به دیواره ی پیست برخورد کرد و از مسابقه کنار رفت.

ورشتپن درباره ی گرندپری موناکو گفته است:

من از دست خودم ناراحتم، برای تیمم هم ناراحتم، چون آنها تا جایی که می توانستند کار کردند تا ماشین مرا آماده کنند و من نتوانستم چیزی که لیاقتش را دارند برای آن ها به دست بیاورم.

ما داشتیم امتیاز می گرفتیم آن هم در حالی که مسابقه را از پیت لین آغاز کرده بودیم و این عالی بود، ولی من از این اتفاق درس می گیرم و سعی می کنیم که قوی تر برگردیم.

آغاز مسابقه سخت بود. اوضاع رفته رفته بهتر شد و پیست خشک می شد و من فکر می کنم از آن لحظه به بعد سرعت خیلی خوبی داشتیم. من از ماشین ها سبقت می گرفتم و جلوتر می رفتم.

سپس من سوپر سافت روی ماشینم انداختم و در ادامه قفل کردم، کمی از مسیرم خارج شدم و وقتی این اتفاق روی زمین خیس رخ می دهد فقط باید نظاره گر باشید که چه می شود و کاری از دستم بر نمی آمد.

به هر حال مسابقه همین است، بالا و پایین دارد و در یک لحظه همه چیز از دست می رود ولی شما نباید به خاطر این مسئله عقب بکشید، باید مثبت فکر کنید و به تلاش ادامه بدهید. من از این اتفاق ها درس های زیادی گرفته ام.

2 دیدگاه

  1. سلمان

    0

    0

    دقیقا آیرتون سنا هم تو این پیست به خاطر سریع بودن بیش از حد تصادف کرد و از این پیست درس گرفت تا تو فرمول یک تبدیل به افسانه بشه
    به نظر من با قهرمانی شگفت انگیز وشتاپن تو مسابقه اسپانیا ، با توجه به سنی که داره اگه درس خوبی از این مسابقه گرفته باشه تبدیل به افسانه فرمول یک میشه…

دیدگاه خود را بیان کنید