فرمول یک ایران – یوسوکه هاسه گاوا احساس می کند هوندا زمان کافی برای تکمیل طرح جدید پاور یونیت و معرفی آن در پایان فصل ندارد.

هوندا در این فصل با عدم اطمینان و کمبود قدرت مبارزه کرده است اما به طرحی که برای سال آینده برنامه ریزی کرده اعتقاد دارد.

آنها در حال کار بر روی چندین برنامه تحقیقاتی برجسته برای سال 2018 در کنار دیگر طرح های توسعه ای عادی خود هستند.

مک لارن هوندا MCL32 - بحرین 2017

مک لارن هوندا MCL32 – بحرین ۲۰۱۷

مدیر پروژه هاسه گاوا که در ماه فوریه گفته بود اصلاحات بر روی پاور یونیت بسیار خطرناک است اذعان می کند هوندا تغییرات را دست کم گرفته است.

هاسه گاوا گفت:

از دیدگاه یک (کانسپت) طرح مفهومی، بله، ما این را دست کم گرفتیم. هر چند که زمان کمی برای تثبیت آن در نظر گرفته شده است ما می دانیم این مرحله ای بود که باید در آن پیروز می شدیم، این خیلی سخت بود.

ما فکر می کردیم زمان کافی برای آماده سازی داریم به همین دلیل ما در ماه می شروع به توسعه موتور امسال کردیم اما یک سال کافی نیست.

از لحاظ تئوری ما یک گام خوب را برداشتیم .ما در میانه هدف هستیم اما نیازمند برداشتن گام های بیشتری برای برتری هستیم.

5 دیدگاه

 1. mazroid7

  3

  1

  هیچی رو تغییر ندید همین رو پیشرفت بدید اگه از اول بخواید کار کنید گندی بدتر از امسال میشه

  • mahdavi3d

   2

   0

   به نظرم پذیرفتن ریسک درست و به موقع یکی از عوامل موثر در موفقیت هست. مهم اینه که هوندا تا حدودی بر داستان مسلط و برآوردهایشان منطقی باشد.

 2. Saeed

  4

  0

  دیگ دلم زد از دیدن این عکس اول پست و صحبت های دری وری این یارو….هیچ کاریم نمیکنن?

 3. Amin verstapen

  1

  0

  من از ورود سازندگان جدید استقبال میکنم زمانی بود که مرسدس فراری هوندا فورد تویوتا بی ام دبلیو همه درکنار هم به تولید موتور مشغول بودن اما با سیاست های غلط اکلستون و تیمش هیجان مسابقات رو ازبین بردن و سازندگان یکی پس از دیگری خارج شدن امیدوارم هوندا نا امید نشه وفصل بعد با قدرت بیشتری حضور پیداکنه . فرمول یک زمان رقابت جیمزهانت و نیکی لائودا(سال ۱۹۷۸) همچنین سنا و پروست(سال۱۹۸۸) و شوماخرو میکاهاکینن ودیویدکولتارد(سال۱۹۹۸) دربهترین دورانش بود یعنی سی ساله طلایی . امادرحال حاضر مثل بیمار تب داری میمونه که هم خودش از درون می سوزه و هم اطرافیانش ازپرستاریش عذاب میکشن!

 4. SINA

  3

  0

  استاد ارجمند
  ٥سال بهت وقت دادن
  ٣سالشو توى دوره قبل تلف كردى
  ٢سالشو الان
  بازم ميگى يك سال كافى نيست!؟
  ميخواى تا٢٠٥٠صبر كنيم بلكه فرجى كنى!؟