فرمول یک ایران – دارنده ی پول پوزیشن و برنده ی گرندپری اتریش، والتری بوتاس توانست در هر دو تمرین روز جمعه ی گرندپری بریتانیا، بالاتر از سایرین قرار بگیرد و همچنین در جریان هر دو تمرین، او توانست رکورد زمانی جدیدی را برای پیست سیلورستون به ثبت برساند.

والتری بوتاس گفت:

ما آخر هفته را بسیار عالی شروع کردیم. در تمرین اول، تعادل کمتری داشتیم اما شروع مثبتی بود.

هنوز کارهایی را باید انجام دهیم تا بتوانیم اتومبیل را کارآمد تر کنیم و همچنین در پیچ های سرعتی بتوانیم به آن اعتماد بیشتری پیدا کنیم. اما در کل فکر می کنم که شروع خوبی برای یک آخر هفته بود. ما فقط باید کار معمول خود را ادامه دهیم و همچنین تلاش کنیم تا برای فردا بیشتر پیشرفت کنیم.

والتری بوتاس - گرندپری بریتانیا 2017

والتری بوتاس – گرندپری بریتانیا 2017

به دلیل تغییرات آیرودینامیکی که در خودرو های فرمول یک در فصل 2017 شاهد بودیم، از قبل پیش بینی هایی می شد که اتومبیل های این فصل سرعت بیشتری در پیست سیلورستون داشته باشند و لذا به همین علت، والتری بوتاس توانست در هر دو جلسه ی تمرین روز جمعه در گرندپری بریتانیا، رکورد زمانی جدیدی را در پیست سیلورستون به ثبت برساند.

بوتاس در این باره گفت:

من از عملکرد خودرو های جدید و سرعت آن ها در پیچ ها بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. آن ها (اتومبیل ها) بسیار سریع تر از قبل هستند. شما نیروی گرانش (G-Force) بیشتری را در پیچ ها احساس می کنید و نسبت به سال گذشته تاثیر بیشتری بر روی بدن دارد اما خوشبختانه من برای چنین چیزی خود را آماده کرده ام.

من قطعا از آن (آخر هفته) لذت بردم بنابراین منتظر فردا هستم.

جیمز آلیسون و مکانیک های مرسدس

جیمز آلیسون و مکانیک های مرسدس

مدیر فنی مرسدس، جیمز آلیسون نیز بیان کرد که این تیم آخر هفته خوبی را آغاز کرده است.

آلیسون گفت:

ما شروع بسیار خوبی در این آخر هفته داشتیم.

هر دو اتومبیل در هر سه ترکیب تایر، عملکرد بسیار خوبی داشتند و همچنین سرعت بسیار خوبی را در هر دو حالت رانندگی با سوخت کم و سوخت زیاد از خود نشان دادند.

ما برنامه های خود را با موفقیت انجام دادیم و به اتمام رساندیم و از حالا تمرکز ما بر روی این است که در بهترین شرایط ممکن باشیم تا بتوانیم در روز های شنبه و یکشنبه رقابت خوبی داشته باشیم.

 

 

یک دیدگاه

  1. roham

    1

    0

    فتل و همیلتون باید حسابی حواسشون به بوتاس باشه..لامصب سریع داره خودشو میرسونه به اونا..اگه از اول با ماشینش مچ شده بود الان احتمالا اول بود‌..

دیدگاه خود را بیان کنید