فرمول یک ایران – پس از تست موفقیت آمیز ماه قبل رابرت کوبیکا در والنسیا که با خودروی فرمول یک لوتوس 2012 انجام شد. رنو امروز به راننده 32 ساله فرصتی دوباره برای تست در پیست پاول ریچارد داده است.

کوبیکا در مصاحبه اش با خبرگزاری اسکای ایتالیا گفته است:

 من قادر به تست خودرو با تنظیمات امسال شدم ، روز خیلی خوبی بود ، ولی با این حال من نمی خواهم وارد جزییات شوم. من فرصت این کار را داشتم حال هم من خوشحالم هم تیم.

بزرگترین سوالی که الان مطرح است این می باشد که آیا راننده پیشین تیم رنو و بی ام و با توجه به اتفاقی که برای دست راست او افتاده است می تواند بار دیگر به عنوان راننده فرمول یک شناخته شود؟

او در پاسخ به این سوال بیان کرد:

من در زندگی خودم روزهای بهتری داشتم ولی همینطور روزهای خیلی بدی  را هم پشت سر گذراندم.فکر می کنم شرایط کنونی که دارم خوب است.چیزهای زیادی در ذهنم عوض شده است و من الان محدودیت های که قبلا با آن دست و پنجه نرم می کرده ام را دیگر ندارم.من قدم رو به جلوی بزرگی را در والنسیا برداشته ام ولی حال باید قدم به قدم جلو بروم.امیدوارم که بتوانم دوباره به رویای خود برسم.

هیچ کس نمی تواند  این حقیقت را نادیده بگیرد که کوبیکا سخت در تلاش است تا به فرمول یک برگردد ، حال آیا این رویا بار دیگر محقق می شود!؟

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید