فرمول یک ایران – شایعات زیادی را درباره جدایی جولین پالمر از رنو می شنویم. راننده تیم فرانسوی نتوانسته است انتظارات رنو را برآورده کند. پسر بریتانیایی فصل قبل را بسیار بد تمام کرد و در طی این فصل نیز، کاملا پشت سر نیکو هالکنبرگ قرار گرفته است.

خود پالمر در این باره عنوان می کند:

عالی است که نقاط مثبت خودرو را می بینیم اما وقتی در Q1 حذف می شوید و هم تیمی تان تا Q3 پیش می رود، برای تان دردناک است؛ زیرا می دانید که خودروی تان، چه توانایی هایی دارد و شما از آن استفاده نمی کنید. اما در بارسلونا، من و نیکو فاصله زیادی نداشتیم. حالا می دانم که خودروی رنو، چه توانایی هایی دارد و همه چیز بسته به عملکرد من است.

فصل قبل در همین موناکو بود که به دیوار برخورد کردم و با خودم گفتم که اوضاع باید تغییر کند. این فکر، بارها طی این فصل از سر من رد شد اما امیدوارم وضعیتم، پیشرفت کند. مسئله فقط گذراندن یک آخرهفته موفق است. به نظرم عملکردمان در بارسلونا بر روی کاغذ بسیار بد بود و باید با هم باشیم و به هم کمک کنیم تا به موفقیت برسیم یا به آن نزدیک شویم.

از روند اتفاقات ناامید شده ام اما آماده ام که اوضاع را تغییر دهم. به نظرم تا رسیدن به موفقیت، فاصله زیادی ندارم. سپس می توانم وارد یک چرخه موفق شوم و شروع به پیشرفت کنم.

متاسفانه ممکن است برای برگشتن، کمی دیر باشد جولین!

9 دیدگاه

 1. mazroid7

  3

  1

  یه راننده ای هستی در حد merhi

 2. siavash

  6

  10

  انگلیسی ها راننده بشو نیستن این همیلتون داغونن فقط رسانه ها رو پشتشون دارن

  • HAMED

   7

   4

   جیم کلارک ، گراهام هیل ، جکی استوارت ، جیمز هانت ، نایجل مانسل ، لوییس همیلتون ،جنسن باتن و اسطوره ای مثل سر استرلینگ موس و یکسری راننده مطرح دیگه
   اینایی که اسم بردم همه قهرمانای این رشته هستن و انگلیسی هستن
   حداقل بگید از انگلیسیا خوشم نمیاد (منم خیلی طرفدارشون نیستم) چرا تاریخ رو انکار میکنید؟

   • Ghost 44

    6

    2

    HAMED عزیز، کامنتتون خیلی کامله یعنی بهتر از نمی شد نوشت. ممنون.
    عشق است جیم کلارک دوست داشتنی و محجوب. اگه اون تصادف مرگبارش نبود، مطمئنا بیشتر از ۲ بار قهرمان جهان میشد.
    RIP Jim

   • Hooman

    5

    4

    وجود ادمایی مث کلارک سنا اثبات میکنه و حتی استرلینگ ماس ثابت میکنه که لزوما تعداد قهرمانی یا بهتره حتی بگم قهرمان شدن نشان دهنده اسطوره بودن نیست.نیست.بخدا نیست اینا معیار نی و گرنه هانت فقط یه قهرمانی داره اما…. بعضیا تو تصادفات میمیرن مث سنا کلارک بعضیا خودشون میرن کنار مث هانت اما بعضیام هستن فرصت تاریخ سازی بزرگ رو دارن و نباید از دستش بدن متاسفانه مردم با گذشت زمان خیلی چیزا رو فراموش میکنن و فقط عین احمقا میچسبن به تعداد قهرمانی ها وبررسی نمیکنن همه زوایای کریر یه راننده رو این از هر چیزی برام ناراحت کننده تره

   • ویلیامز

    3

    0

    حامد جان کامنتت عالی و کامل بود.نمیفهمم چرا بهت دیس دادن!!!

 3. Naeim

  4

  0

  حامد و هومن عزیز موافقم باهاتون و سیاوش عزیز متاسفم برا این تفکرت.