فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو، مردی با دو قهرمانی جهان، از علاقه مندان به مسابقات ایندی کار و همچنین مالک یک تیم دوچرخه سواری!

او که در تلاش برای به جلو کشاندن تیمش است به اعتقاد برخی با اشتباهاتی که در انتخابش داشته به پایان راه خود رسیده است. اما آنچه ما از او بار ها در طول دوران حرفه ای دیده ایم پیدا کردن راهکار های جدید برای خروج از مشکلاتش بوده است.

فرناندو آلونسو - گرندپری روسیه ۲۰۱۷

فرناندو آلونسو

با توجه به گذشته او می توان گفت او مردی نیست که بی تفاوت به اتفاقات اطراف خود بنگرد و به سرنوشت خود تن دهد. آلونسو که در حال آماده شدن برای شرکت در مسابقات ایندی ۵۰۰ است در جدیدترین ماجراجویی خود از سرمایه گذاری خود در شرکت Kimoa خبر داد.

طرح این شرکت به همراه جمعی از دوستان آلونسو از حدود یک سال و نیم پیش مطرح شد و کار خود را از چند ماه پیش آغاز کرد.

این شرکت که در زمینه سبک زندگی فعالیت دارد در اولین مرحله اقدام به تولید پوشاکی با نام خود کرد. آلونسو توضیحات بیشتری از اقدام جدید خود داد:

این شرکت با فکر و سرمایه گذاری چند نفر از دوستانم شکل گرفت. البته در ابتدا ما قصد بازگشایی یک رستوران در نوار ساحلی بندر بارسلونا را داشتیم. اما فکر کردیم می توانیم کمی فراتر برویم و فکر کردیم یک نام تجاری در صنعت پوشاک کمی ما را به خواسته های خود برساند.

ما ماه ها زمان را روی پروژه خود وقت گذاشتیم و همه چیز را در جای درست قرار دادیم و بالاخره توانستیم در دو سه ماه گذشته با راه اندازی آن خود را وارد بازار کنیم.

اگر در چند ماه اخیر به آلونسو از نزدیک توجه کرده باشید متوجه پوشاکی با همین برند خواهید بود.

فرناندو آلونسو - Kimoa

فرناندو آلونسو – کلاه Kimoa

آلونسو همچنین در مورد نام Kimoa افزود:

من عاشق دریا هستم. در تمام مدت زندگی ام همیشه در کنار دریا بوده ام و این نام نیز به زبان مردم هاوایی به کسانی گفته می شود که لب ساحل به تماشای غروب آفتاب می نشینند.

من فکر می کنم با توجه با سفر هایی که داشتم و تمام تجربیاتم این نام و این شرکت به سبک زندگی مورد علاقه من و بسیاری دیگر نزدیک باشم.

من از شمال اسپانیا آمده ام جایی که هر روز صبح به دریا خیره می شدم. در دوران بچگی ام همیشه با نگاه به دریا متوجه قدرت و همچنین آرامش دریا بوده ام و این برایم بسیار مهم بود. وقتی به سوییس سفر کردیم همیشه جای خالی دریا در زندگی ام احساس می کردم.

بنابراین زندگی من بدون دریا غیر ممکن خواهد بود. ساحل، غروب آفتاب، امواج و آرامشی در آن وجود دارد را فقط می توانم در یک کلمه کوتاه کنم و آن هم Kimoa است.

من فکر می کنم این بسیار هیجان انگیز است. ما در موقعیت درستی هستیم و خوشبختانه شاهد رشد بوده ایم و دیدیم که چگونه این کارکنان شرکت از چهار به هشت و بعد به دوازده نفر و الان نیز با حدود ۱۶ / ۱۷ نفر مشغول به کار هستیم. این افراد با اشتیاق تمام با ۱۴ ساعت کار در روز در حال تلاش برای ارائه طرح های جدید هستند. این موضوع هم برای ما و هم برای مردم بسیار جالب می تواند باشد.

یک دیدگاه

  1. walid

    7

    0

    کار خوبیه امیدوارم موفق باشی ولی خدافظی نکنی از فرمولا. بمون با یه تیم خوب قرارداد ببند برای قهرمانی بجنگ اونوقت رقابتا جذاب خواهد شد با حضور لوییس فتل وشتپن و…