فرمول یک ایران – راننده با تجربه تیم فراری، سباستین فتل که با هدف پیروزی در گرندپری روسیه وارد این مسابقه می شود اذعان کرد که سوچی، پیستی است که برای مرسدس ساخته شده است.

از سه سال گذشته که پیست سوچی وارد تقویم رقابت های فرمول یک شده است، تیم مرسدس توانسته است هر سه مسابقه ی فرمول یک این پیست  را با استراتژی یک پیت استاپ به اتمام برساند و برنده هر سه گرندپری روسیه شود.

سباستین فتل که با توجه به پیروزی در دو مسابقه ی استرالیا و بحرین، هم اکنون با ۷ امتیاز اختلاف در صدر جدول رانندگان است، اذعان دارد که پیست سوچی، پیستی است که به نظر می رسد مخصوص تیم مرسدس ساخته شده است.

فتل گفت:

بر روی کاغذ، مرسدس برتر است. سوچی، پیستی است که برای مرسدس ساخته شده است و خیلی خوب است اگر ما بتوانیم به آن ها نزدیک شویم. کار های بسیار زیادی باید [در تمرین ها] انجام دهیم تا بتوانیم اتومبیل را به شرایط مسابقه ای و ایده آل برسانیم که این کمک بسیاری به ما خواهد کرد. من این پیست را خیلی دوست دارم.

برنده شدن در دو مسابقه از سه مسابقه ای که تاکنون برگزار شده حس خوبی دارد و بسیار عالی است اما مجالی برای طمع وجود ندارد و ما باید محتاط باشیم. من از جایی که هستیم بسیار خوشحال هستم به خصوص از سرعتمان که در سه مسابقه اول توانستیم با مرسدس رقابت کنیم و همچنین دو مسابقه ای که توانستیم بالاتر از آن ها به خط پایان برسیم.

با این حال سباستین فتل بیان کرد که یک چیزی را در SF70H (اتومبیل فصل ۲۰۱۷ فراری) حس می کند. او در ادامه گفت:

سباستین فتل در گرندپری بحرین

سباستین فتل در گرندپری بحرین

وضعیت کلی و عمومی این است که شما همیشه با اتومبیلتان کمی جنگ دارید. حال این جنگ می تواند مربوط به سیستم تعلیق جلو باشد و یا سیستم تعلیق عقب. قطعا در طول مسابقات پیش می آید که اتومبیل آن چیزی را که شما می خواهید را انجام نمی دهد ولی هیچ کدام از این ها در بحرین اتفاق نیفتاد بلکه در طول مسابقه، (اتومبیل) بهتر و بهتر می شد به طوری که حتی من توانستم بعد از پیت استاپ آخر، فاصله (با [لوییس]همیلتون) را کنترل کنم.

4 دیدگاه

 1. ferrari

  16

  4

  روسیه مال توئه پسر به امید پنجمین قهرمانیت و هفدهمین قهرمانی فراری.
  Forza Ferrari

  • Yasin

   1

   8

   ????

 2. Saeed

  5

  0

  ولی چون فاصله از خط استارت تا اولین ترمز گیری تو پیچ ۲ خیلی زیاده پس میش با ی استارت خوب جبرانش کرد.

 3. از ساری

  1

  0

  یک ترجمه خوب و روان با تشکر از آقای محمدی.