فرمول یک ایران – در آخرین روز تست های بحرین والتری بوتاس توانست ماراتون گونه اول بشود، او ۱۴۳ دور زد و توانست بهترین زمان را ثبت کند.

بوتاس بی رحمانه لاستیک هایش را به چالش کشید و اطلاعاتی آئرودینامیکی را برای تیم آلمانی اش جمع آوری کرد تا مرسدس راه حلی برای مشکلات تعادلش بیابد.

سباستین فتل نیز دوم شود، توانست ۶۳ دور را کامل کند و به دلیل مشکل نشت روغن هیدرولیکی که داشت نوبت صبح تست را نیمه کاره رها کرد و نقصی در جمع آوری اطلاعات نوبت بعد از ظهر فتل را نیز خراب کرد و باعث شد تا این راننده ی آلمانی زمان کافی نداشته باشد.

کارلوس ساینز از تورو روسو توانست بالاتر از هم تیمی اش یعنی دنیل کویات قرار بگیرد و سوم بشود، اما خوشحال ترین مرد مطمئنا استافل وندورن بود که از هر مشکلی دوری کرد و موفق شد تا از سرعت مک لارنش استفاده کند.

اریک بولیر، مدیر تیم مک لارن هم بیان کرد که این تست بدون مشکل یکی از بهترین تست های مک لارن از ابتدای سال جدید بوده است.

گری پافت از تیم ویلیامز یکی از راننده هایی بود که دورهای زیادی زد، او ۱۲۶ دور را کامل کرد، سریع ترین دورش در جایگاه هشتم قرار گرفت و بالاتر از پاسکال ورلاین از سائوبر و سرجیو پرز از فورس ایندیا ایستاد.

جدول نهایی روز دوم تست های بحرین

جدول نهایی روز دوم تست های بحرین

7 دیدگاه

  • Ashkan_Ariafar@

   1

   0

   بچه ها تست لاستیک بحرین رو دیدید؟؟
   مک‌لارن خیلی خوب کار کرد.
   دلیلش اینه که قراره مث فرراری قطعات ماشین رو با چاپگر سه بعدی بسازن.
   فقط چندقطعه باعث شده که مک‌لارن انقدر پیشرفت کنه،آگه همه قطعات رو چاپ سه بعدی کنن،مک‌لارن میاد به میانه جدول(امیدوارم)
   منتظر روسیه ام.
   ایده آل من:بیاد با ردبول بجنگه(۱%)

  • Ali n

   1

   0

   خیلی هم تکانی به خودشون ندادن
   زمان ثبت شده وندورن تازه به زمان آلونزو تو Q1 برابری میکنه و اصلا در حد زمان های لازم برای رسیدن به Q3 نیست

   • f1 seb5

    0

    0

    وقتی وندورن بتونه یکی دو ثانیه سریعتر بشه معنیش اینه که ناندو هم همینقدرمیتونه
    سریعتر بشه درثانی مشکل اصلی هوندا پایداری وکمبود قدرته اگه ناندو بتونه مسابقات رو کامل تموم کنه شانس گرفتن امتیاز خیلی زیاده

 1. فرناندو14

  0

  0

  به نظرم مکلارن تو تست دوم خوب نشون داده یادمون نره تفاوت فرناندو با وندرون حدود ۵رتبه است یا بعضی وقتا تا۹رتبه هم رفته پس وقتی وندرون میاد تو تست چنین زمانی ثبت میکنه بالاشک فرناندو میتونه بهتر از این ثبت کنه البته غافل نشیم که تست برای لاستیک است و مسابقه اصلی نیست ولی اگه تو این تست های هوندا اپدیت داده بالاشک اپدیت خوبی بود چه بسا گفته بودن قبل کانادا اپدیت موتور میدن

دیدگاه خود را بیان کنید