فرمول یک ایران – تیم فرمول یک سائوبر اعلام کرد که آنتونیو جیوویناتزی در گرندپری چین نیز مانند مسابقه استرالیا جانشین پاسکال ورلاین مصدوم خواهد بود.

ورلاین در روز شنبه هفته گذشته اعلام کرد به دلیل مشکل کمرش نمی تواند در مسابقه و تعیین خط استرالیا شرکت کند و سائوبر این راننده ی جوان ایتالیایی را جایگزین او کرد.  راننده ی آلمانی پس از تصادف در مسابقه قهرمانان، اولین مرحله ی تست پیش فصل بارسلونا را نیز از دست داده بود.

آنتونیو جیوویناتزی - تیم فرمول یک سائوبر 2017

آنتونیو جیوویناتزی – تیم فرمول یک سائوبر ۲۰۱۷

جیوویناتزی، راننده ی سوم فراری، جانشین ورلاین شد و توانست در تعیین خط شانزدهم شود و در جایگاه خوب دوازدهم مسابقه ملبورن را به پایان برساند.

ورلاین همچنین اشاره کرد که ممکن است گرندپری بحرین که دقیقا یک هفته بعد از چین برگزار می شود را نیز از دست بدهد:

در حال حاضر مهم ترین چیز برای من این است که می توانم به شدت برای اطمینان از عملکرد ۱۰۰ درصدم، تمرین کنم.

و پس از آن به خوبی برای حضور در یک گرندپری کامل برای تیم فرمول یک سائوبر، آماده خواهم بود. امیدوارم که این مهم در بحرین باشد، اگر نباشد هم کمی زمان خواهیم داشت تا در روسیه به طور کامل آماده باشیم.

برای مشاهده برنامه گرندپری چین، اینجا کلیک کنید.

 

5 دیدگاه

 1. اسماعیل

  9

  3

  جیوویناتزی=ورشتپن

 2. آرشام

  10

  1

  خوب عمل کنه سال بعد میاد تیم اول فراری

 3. سجاد

  4

  1

  ای بابا این مسابقه قهرمانان دیگه چی بود رفتی شرکت کردی ورلاین جان.پاسکال ورلاین خیلی با استعداده دوست دارم زودتر بیاد ببینم چیکار میکنه که هی نمیاد.

 4. Amin mashhad

  4

  1

  امیدوارم امثال ورشتاپن ورلاین جیوویناتزی بیشتر بشن چون انگیزه ی بالایی دارن که خودشونو نشون بدن حتی کوروش محمدخانی که مدت زیادی درفرمولارنو حضورداشته وبدلیل نبود اسپانسر نتونسته وارد فرمول۱بشه امیدوارم َشانس حضور رو داشته باشه

 5. cfz

  4

  0

  راننده دوس داشتنی هس. امیدوارم فرصت کافی بهش بدن