Register

18 + 9 =

A password will be e-mailed to you.

مجله خودرو ایران – حالا که گرندتور، تمام نظرات مثبت هواداران خودرو را به سوی خود جلب کرده است، بی بی سی، با انتشار تریلری، از فصل جدید تاپ گیر رونمایی کرد.

در این فصل دیگر مانند فصل قبل، شاهد اجرای تعداد زیادی از مجریان و راننده ها نخواهیم بود و تنها مت لبلانک، روری رید و کریس هریس در آن به ایفای نقش می پردازند.

تریلر فصل جدید که کار های شیطنت آمیز این سه مجری را در فصل جدید به شکل خنده داری در اتاق مسئول بیمه ی بی بی سی روایت می کند، نوید بازگشت روز های خوب تاپ گیر را به هواداران دنیای اتومبیل می دهد.

تاپ گیر فصل 24

شاید پخش برنامه جدید جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند، فشار ها را از روی دوش برنامه سازان انگلیسی تلویزیون سلطنتی انگلستان کم کرده باشد، به همین دلیل می توان گفت مسئولان این شبکه، بهترین زمان را برای پخش قسمت هایی از فصل جدید برنامه شان انتخاب کرده اند. زمانی که گرند تور تمام شده است و یک برنامه خودرو می تواند دوباره هواداران را شگفت زده کند.

مسلما هیچ هوادار خودرویی نیست که از بودن چند برنامه زیبا بدش بیاید. متاسفانه فصل بیست و سوم تخته گاز که سال گذشته با اجرای اصلی کریس پخش شد، نتوانست نظرت مثبت را جلب کند. لوس بودن بیش از حد اوانز، باعث شد که او استعفا بدهد و ترجیح بدهد برنامه رادیویی محبوبش را ادامه بدهد.

مت لبلانک که با بازی اش در مجموعه به یاد ماندنی “فرندز” معروف و محبوب شد، در این فصل مجری محوری برنامه خواهد بود و روری رید و کریس هریس که رانندگان حرفه ای هستند، در کنار او برنامه را اجرا می کنند.

چیزی که می توان از تریلر فهمید، روری رید به قزاقستان سفر می کند و در کوه های پوشیده از برف آن مسابقه می دهد. همچنین کریس هریس سعی می کند فراری FXX K را با قدرت فوق العاده ۱۰۳۶ اسب بخارش رام کند. مت لبلانک هم ، با تیپی جیمز باند وار، تلاش دارد با کمک استون مارتین DB11 جدید از دست پلیس بگریزد. گروه را می بینیم که در حال سوار کردن چند مسافر با پوششی عجیب هستند و حسن ختام تریلر هم استیگ برگشته است. بعضیا می گویند که او از دست جرمی و برنامه جدیدش خیلی عصبانیه!

  دانلود فایل ویدیویی

2 دیدگاه

 1. علی

  6

  0

  با سلام
  به نظرم هر کاری کنند باز هم حریف اون سه کله پوک نمی شند

 2. مهرداد

  5

  0

  با این محبوبیتی که گرند تور پیدا کرده خیلی کار دشواری دارن تیم تاپ گیر