فرمول یک ایران – منابع آگاه فاش کردند که سائوبر با پاسکال ورلاین برای پر کردن صندلی خالی کنار مارکوس اریکسن در فصل ۲۰۱۷، به توافق رسیده است.

پس از هفته ها گمانه زنی درباره ی جانشینی نیکو روزبرگ بازنشسته در تیم فرمول یک مرسدس، به نظر می رسد والتری بوتاس، راننده ویلیامز گزینه ی رسمی این تیم است.

اگر چه ورلاین نیز یکی از گزینه های محتمل مرسدس برای ۲۰۱۷ بود اما بی تجربگی او باعث شد تا نتواند برای فصل آینده در کنار لوئیس همیلتون رانندگی کنند.

منابع خبر دادند که سائوبر با مرسدس برای به خدمت گرفتن راننده ی جوان آلمانی به توافق رسیده است اما هنوز جزئیات این قرارداد نهایی و فاش نشده است که انتظار می رود در چند روز آینده به طور رسمی اعلام شود.

مرسدس در حال حل و فصل مشکلات خروج بوتاس با ویلیامز است و خبرهایی نیز از توافق تیم انگلیسی با فیلیپه ماسا بازنشسته به گوش می رسد که می تواند خروج راننده ی فنلاندی و پیوستنش به مرسدس را آسان تر کند.

تایید طرح نهایی سه تیم مرسدس، ویلیامز و سائوبر بدین معنی خواهد بود که تنها جای خالی برای راننده ها در تیم مانور قرار دارد که سرمایه گذاران علاقه مند می توانند آن را تصاحب کنند.

استبان گوتیرز، فیلیپه نصر و ریو هاریانتو از گزینه های این تیم برای ۲۰۱۷ است.

3 دیدگاه

 1. هومن

  5

  0

  نصر داره کم کم بیچاره میشه!!!

 2. Shumi

  1

  1

  هاریانتو راننده خوبیه.

 3. شاهین

  6

  0

  با اینکه خیلی ماسا رو دوست دارم ولی به نظرم بعد از اون خداحافظی احساسی که تیمها توی پیت کنار خانوادش و تماشاچیا تشویقش کردن و … برگشتنش اشتباهه. فکر نمیکنم توی فصل بعد شانس قهرمانی هم داشته باشه پس یه جورایی برگشتش خیلی عاقلانه نیست (به جز کمک به تیمش برای کمک کردن به راننده جدید به جای بوتاس)