فرمول یک ایراننیکو روزبرگ معتقد است که وقت آن رسیده که صحبت ها درباره ی تاکتیک لوئیس همیلتون در مسابقه ابوظبی را کنار بگذاریم.

مرد آلمانی پشت سر هم تیمی خود دوم شد و با همین رده ی دوم موفق به قهرمانی در فصل ۲۰۱۶ فرمول یک شد. روزبرگ گفت:

درباره ی تاکتیک لوئیس در مسابقه ی قبلی بگویم که می دانید تیم از این کار خیلی خوشحال نشد.

اما از سوی دیگر می توانید زاویه ی دید او را هم بفهمید مسئله قهرمانی جهان است هر کاری که ممکن است را برای آن می کنید. او کارش را خیلی خوب انجام داد، شانسی برای سبقت گرفتن از او نداشتم.

نمی دانم اگر من بودم این کار را می کردم یا نه به نظرم باید این بحث را تمام کنید.

این موضوع دیگر مورد بحث نیست. مسئله تمام شد و مربوط به گذشته است. لوئیس راننده ی بزرگی است، او یکی از بهترین های تاریخ است همیشه شکست دادن او سخت بوده است.

به هم احترام زیادی می گذاریم زیرا با هم دوست هستیم. این احترام است که تا ابد باقی می ماند و این به ما کمک می کند. گرچه کار هم کمی سخت است زیرا ما در یک تیم هستیم اما با هم رقابت داریم. محیط پرفشاری است و کار راحت نیست.

17 دیدگاه

  • 2L : Love & Lewis

   11

   16

   چقدر شما کوته فکر و کوچیکی که حتی توی کامنتات هم نمیتونی به جای تخریب کردن،فقط از راننده محبوبت حمایت کنی.شما یه مورد بی احترامی طرفداران همیلتون رو نسبت به روزبرگ بیار تا من ده تا از کامنتای رفقات رو نشونت بدم…اونوقت معلوم میشه کی باید بره ادب یاد بگیره.

   • 2L : Love & Lewis

    12

    9

    باور کنید من خود روزبرگ رو بیشتر از بعضی طرفداراش تو این سایت دوست دارم.کی میخوایید یاد بگیرید از راننده محبوبتون طرفداری کنید بدون اینکه به بقیه توهین کنید؟ الان تو کامنت های پایین Rahim،FA14،Mahdi شخصیت یه هوادار واقعی رو داشتن چون بدون هیچ نیش و کنایه ای حرف میزنن و طبق سلیقه شون از روزبرگ حمایت میکنن که من ازشون تشکر میکنم و امیدوارم همینطور بمونن…اما اساتید ادب و بزرگان و علمای فرمول یک مثل siavash،J.B،تا حالا من که ندیدم کامنتی بذارن که فقط به قصد طرفداری از روزبرگ باشه.

   • 2L : Love & Lewis

    12

    4

    اینو هم بدونید چه من بشینم و تا فردا تو این سایت به روزبرگ بی احترامی کنم چه شما به توهین کردنتون ادامه بدید،هیچ و هیچ تاثیری روی عملکرد این دو راننده نداره و صدامون به جایی نمیرسه…خودتون بهتر میدونید چهل پنجاه تا ادم جمع بشین تو سایت و همش توهین و تمسخر کنید،کسی اهمیت نمیده و قرار نیست کامنت هامون بازتاب جهانی داشته باشه.به امید روزی که تو این سایت دیگه خبری از توهین و تحقیر کردن نباشه

   • 2L : Love & Lewis

    12

    3

    فضای سایت خیلی بد شده.خداروشکر روزبرگ قهرمان شد و واکنش (((بعضی))) از هواداراش رو دیدیم…رفتار روزبرگ و همیلتون باهم خیلی خیلی بهتر از رفتار هواداراشون تو این سایته.منظور من هم فقط با روزبرگ فن ها نیست.شما هم اگه بی احترامی از ما دیدید تذکر بدین.یعنی من مطمئنم اگه بعضی طرفدارای روزبرگ ما رو تو خیابون ببینن و بشناسن،به قصد کشت حمله میکنن و بالعکس…این حرفا رو زدم تا امیدوار باشیم فصل ۲۰۱۷ که شروع میشه علاوه بر تغییرات ماشینها،شاهد تغییر رفتار هممون باشیم و تو کامنت ها از راننده محبوبمون نهایت حمایت رو انجام بدیم ولی برای پشت سر گذاشتن رقیب از توهین و تمسخر و تحقیر کردن بهره نگیریم.امروز ۱۰ آذر ساعت ۱۲ شب مشهد….آخرین کامنت من تا پیش از شروع فصل جدید.خداحافظ همگی تا فصل ۲۰۱۷
    I LOVE ALL OF YOU.BYE

   • A K

    3

    2

    شما شما خودتو عصبانی نکن
    فشار و قند خونت میره بالا برات ضرر داره قربونت برم
    اعصابتو خورد نکن عزیزم فدات بشم

 1. siavash

  20

  11

  چقدر تو باشخصیتی پسر
  بعضی ها باید یاد بگیرن
  واقعا ادب مرد به از دولت اوست
  بماند که هم در ادب هم در دولت بهترینی
  با شخصیت ترین و مودبترین راننده فرمول یک هم هستی در کنار هالکنبرگ

 2. Rahim

  11

  9

  قهرمانی شایستە و لیاقتە خودتە
  نیکوی قهرمان دوست داریم
  چون تو هستی فرمول یک زیبا و جذابه
  به امید موفقیتهای بیشتر
  ?

 3. J.B

  11

  10

  درود بر قهرمان شایسته جهان ، پهلوان نیکو ی دوست داشتنی

  راننده های دوم تیم های ردبول و مرسدس ، مکس وشتپن (مالدونادو ی جوان) و لوییس همیلتون یاد بگیرند از این چشمه اخلاق ، مرام، جوانمردی و معرفت .

 4. افشین

  12

  9

  جووون. تو همش صحبت کن و مصاحبه کن نیکو. چقد باشخصیت و جنتلمنی تو پسر.
  جوانان ما به مصاحبه های همیلتون دقت کنند تا نمادهای بی اخلاقی و بی‌بندوباری در فرمول یک را بهتر بشناسند!!!:)):));)) / ( به قول جناب سرهنگ علیفر)

 5. سلمان

  14

  5

  فک کنم داره میگه شما دیگه کاسه داغ تر از آش نشین!
  از نظر رزبرگ این موضوع جای بحث نداره ولی از نظر رسانه ها که دنبال کاسبین چرا!
  مردم هم که دنبال سوژه ان فقط ماشالله!

دیدگاه خود را بیان کنید