فرمول یک ایراننیکو هالکنبرگ قبل از انتقالش از فورس ایندیا به رنو، میخواهد یک پایان خوب را در آخرین مسابقه فصل در ابوظبی تجربه کند.

راننده ی آلمانی فورس ایندیا در چند هفته گذشته اعلام کرد که برای سال آینده به تیم رنو خواهد پیوست و در فصل ۲۰۱۷ هم تیمی جولین پالمر خواهد بود.

فورس ایندیا بهترین جایگاه خود در تاریخ حضورش در فرمول یک را در اختیار دارد و با عملکرد خوب هالکنبرگ و پرز در ابوظبی، می توانند بدست آوردن مکان چهارمی جدول سازندگان، بالاتر از تیم ویلیامز را جشن بگیرند.

هالکنبرگ در این باره گفت:

مسابقه پایانی فصل همیشه خاص بوده و این بار برای من خاص تر است.

این آخرین مسابقه من با تیم [فورس ایندیا] است پس کار با اعضا تیم برای آخرین بار، برای من احساسی خواهد بود. می دانم افراد زیادی در تیم های فرمول یک در حال انتقال هستند پس این یک خداحافظی است نه یک وداع همیشگی….

می خواهم از آخرین مسابقه با یکدیگر لذت ببریم و مطمئن شویم که آن تبدیل به یک جشن خواهد شد؛ می خواهیم که جایگاه چهارمی در جدول قهرمانی را حتمی کنیم سپس بر روی صورت همه ی افراد لبخند بزرگی خواهیم دید و به آنچه به یکدیگر بدست آوردیم، افتخار خواهیم کرد.

وقتی به مشخصات پیست نگاه می کنیم، یاس مارینا برای ما بسیار مناسب است.

ما در چند سال گذشته همیشه نتیجه ی خوبی اینجا داشتیم و مطمئن هستم امسال نیز چنین خواهد شد.

2 دیدگاه

 1. hsn safari

  2

  3

  hulkhulkenberg

 2. siavash

  4

  0

  نیکو فوق العادست و تا الان به حقش تو فرمول یک نرسیده
  رفتنش به رنو هم ریسک به حساب میاد ولی رنو برای سال آینده برنامه گسترده ای داره از طراحی موتور جدید تا جذب هالکنبرگ فکر می کنم در کل تصمیم درستی گرفت امیدوارم تو ابوظبی بدرخشه