Register

11 + 15 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – رئیس فرمول یک برنی اکلستون گفت که دوست دارد گرندپری به دو مسابقه ی کوچک تبدیل شود چون طرفداران دیگر علاقه ای به فرمت فعلی نشان نمی دهند.

لیبرتی مدیا، مالک جدید فرمول یک تغییرات احتمالی را بررسی می کند تا علاقه به این ورزش را افزایش دهند و حاصلش سودآوری بیشتر باشد. اکلستون ایده ی خودش را برای این مسئله دارد.

در مصاحبه ای با مجله ای اکلستون بیان کرد که ممکن است فرمول یک با تغییراتی رو به رو شود و مسابقات فعلی به دو مسابقه ی ۴۰ دقیقه ای تبدیل شود. او گفت:

مردم علاقه ی کمتری نشان می دهند و اکثر ورزش ها به دنبال این هستند تا صورت کوچک تری از مسابقاتشان را معرفی کنند.

در برزیل مردم پای تلویزیون هایشان نشسته بودند. مسابقه ی طولانی ای داشتیم با بارش سنگین باران و تصادفات زیاد و دو استارت هم به خاطر پرچم های قرمز داشتیم و مردم میخکوب شده بودند.

ما باید به فرم قبلی مسابقات بلند دقت کنیم. دو مسابقه ی ۴۰ دقیقه ای که وقت استراحت ۴۰ دقیقه ای دیگری نیز بین این دو باشد. در آن وقت استراحت می توان با راننده ها صحبت کرد، روی ماشین ها کار کرد، این برای تماشاگران، شرکت های تلویزیونی، اسپانسرها و تبلیغات جذاب تر است.

ماشین ها طبق معمول در تعیین خط خواهند بود و ترکیب یکشنبه را مشخص می کنند. چینش مسابقه ی دوم نیز در مسابقه ی اول مشخص می شود. این با ماشین های سریع تر فرمول یک را تکان خواهند داد.

12 دیدگاه

 1. 2L : Love & Lewis

  19

  2

  وحشتناکه..کلا یه برزیل خیلی طول کشید.یعنی چی دو تا ۴۰ دیقه؟میخوان فوتبالش کنن؟ وقت استراحت؟؟؟!!!

  • 2L : Love & Lewis

   11

   2

   راستی ادمین،عکس دیگه ای از برنی ندارین؟تو هر خبری که راجع بهش هست داره انگشت شست خوشگلشو به ما نشون میده 😉

   • رضا عظیم

    19

    0

    باهاش لج کردیم قرار بود عکس بگیره بفرسته نفرستاد 🙂 ما هم همش اینو میذاریم

   • 2L : Love & Lewis

    9

    4

    خخخ 😀
    طرفدارای لیورپول تو مدرسه ما هم زیادن متاسفانه 🙁 ولی عشق است چلسی.کلا گفتم……..عکس کلوپ رو دیدم یادش افتادم 🙂

 2. Mahdi

  13

  3

  تو کی میمیری از دستت راحت بشیم ؟

  • MPH

   1

   0

   ??????

 3. Riva

  2

  0

  تو رو خدا بی خیال ، کلی طول کشید که شبکه ورزش به پخش همین یه مسابقه راضی شه
  کار به مسابقه دوم بکشه فکر کنم موهامون سفید شه

 4. Riva

  2

  0

  کاش یه ایمیل بهم میداد تا چیزی که ما از فرمول یک برزیل (مثلاپخش زنده برزیل) دیدیم رو براش میفرستادم ، داداش بعد اون مسابقه من رفتم متخصص مغز و اعصاب

 5. f5

  2

  0

  اقا این مشروبه جانی واکر چیه مگه
  که هی سانسور …
  خنده داره واقعا
  سبقت ورشتپن از روزبرگ دقیقا همون جایی بود که تبلیغ این مشروبه بود
  و کلا ما باید حدس میزدیم که چی شده
  واقعا مدیران ما چقدر اندیشمندن
  مگو چیست اندیشه…

 6. زاهدی

  1

  0

  جالبه که توتو ولف رو متهم میکرد که دنبال پوله …دیدی حالا تو دنبال پولی …طرف میخواد با چاقو مسابقه رو از وسط قاچ کنه چرا….چون میشه کلی تبلیغ تلوزیونی و اسپانسر وسطش بخورد ملت داد و کلی پول به جیب زد…لااقل صادق باش از هوادار مایه نذار بگو میخوام وسط مسابقه تبلیغ پخش کنم پول بگیرم….پیرمرد پول پرست رو هر وقت میبینم یاد کارتون اسکروچ می افتم …

 7. ali911

  1

  0

  ببین من یه پیشنهاد دارم. می دونی، وقت اضافه هم چیز خوبیه ها. مثلا ببین اگه فاصله راننده ها کمتر از ۵ ثانیه باشه، اونا برن وقت اضافه. ترتیبم براساس رتبه ها. بعد تازه بعدش اگه این مشکل برطرف نشد می ریم سراغ پنالتی ها، می دونی، فکر مسابقه درگم. درگ ۴۰۰ متر بین ماشینها. بعد می گیم اگه اختلاف کم بود هی دوباره و دوباره و دوباره. بعد یه نظر دیگه هم دارم. برای اینکه گیر ندن چرا سنت شکنی کردین و طول مسابقه رو زیاد کردین، موتورهارو بکنیم سه سیلندر ۸۰۰ سی سی هم مصرف سوخت میاد پایین هم مسابقه بیشتر طول میکشه تموم شه. بعد اون ایده های قبلی رو بزار روش مسابقه ۵ ساعت آدمو میخکوب میکنه. خوب.

 8. مهران

  1

  0

  خیلی مسخرس,یه مسابقه دو قسمتی
  مگه فوتباله