فرمول یک ایران – بنا بر گزارش های رسیده، آینده تیم فرمول یک مانور بار دیگر با ابهامات زیادی مواجه شده است.

روزنامه فنلاندی Ilta Sanomat شایعاتی را درباره ی این تیم مطرح کرد که پس از سقوط تیم در پایان ۲۰۱۴، در حال حاضر یک بار دیگر تیم مانور MRT در معرض خطر قرار دارد.

اتو بیلد آلمان نیز گزارش مشابه ای را مطرح کرده و در این گزارش آمده است که با توجه به وضعیت مالی، تیم مانور اگر می خواهد به بقا خود ادامه دهد، برای ۲۰۱۷ باید فقط دو راننده پرداختی استخدام کند.

مشکل بزرگ مانور این است که این تیم در مسابقه برزیل، جایگاه پرسود دهم را با توجه به عملکرد و کسب امتیاز فیلیپه نصر، به تیم سائوبر واگذار کرد.

جایگاه دهم در جدول تیمی فرمول یک ارزش حداقلی ۱۵ میلیون دلاری دارد در صورتی که قرار گرفتن در رده آخر و یازدهمی، شاید هیچ چیز را برای مانور به همراه نداشته باشد.

مونیشا کلتنبورن مدیر سائوبر نیز درباره ی کسب دو امتیاز در برزیل اذعان داشت:

این نتیجه به لطف کل تیم بوده است. این پاداش کار بزرگ خود آن ها است.

اما این عملکرد نصر می تواند به آینده او در تیم سائوبر صدمه بزند بیشتر از اینکه به او برای ماندن در تیم سوئیسی کمک کند.

با این اتفاقات و مشکل مالی مانور، این تیم به دنبال راننده ای با بهترین بودجه پرداختی می گردد و به نظر می رسد که پاسکال ورلاین با وجود حمایت مرسدس، این تیم را به مقصد سائوبر ترک کند.

این در حالی است که نصر با اسپانسر خود، بانک برزیلی به مشکل خورده و این وضعیت می تواند به ضرر این راننده باشد، اما باید دید که تا پایان فصل چه اتفاقاتی در بازار نقل انتقالات رخ خواهد داد.

دیدگاه خود را بیان کنید