تیم فرمول یک آلفارومئو ترکیبی بدون تغییر را برای فصل 2024 تایید کرده و والتری بوتاس و گوانیو ژو هم تیمی یکدیگر باقی ماندند.

در حالی که ادامه حضور بوتاس در آلفا رسمی شده بود، اما چند علامت سوال در مورد ژو وجود داشت.

با این حال، راننده چینی اکنون برای سومین سال با این تیم قرارداد امضا کرده که انتظار می رود تا دو سال آینده به اسم سابقش یعنی سائوبر بازگردد تا اینکه شاهد نام آئودی در سال 2026 باشیم.

الساندرو آلونی، نماینده تیم آلفارومئو گفت:

هیچ چیز در فرمول یک یک شبه تغییر نمی کند و ما تصمیم آگاهانه ای گرفته ایم که بر روی ثبات تمرکز کنیم و در حالی که یک دوره مهم انتقال را آغاز می کنیم، با همین تیم ادامه دهیم.

والتری و ژو استعداد و مهارت شناخته شده ای دارند و واقعاً با هم خوب کار می کنند. آنها به خوبی هماهنگ هستند و می توانند یکدیگر را به جلو هل دهند.

والتری نقش یک رهبر را در تیم بر عهده گرفته و همه ما را وادار می کند تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم. ژو در دو سال گذشته گام های چشمگیری را به جلو برداشته و ما انتظار داریم که او در سال 2024 به این مسیر ادامه دهد.

9 دیدگاه

 1. VETTEL FAN5

  8

  2

  ژو خداییش در حد فرمول یک نیستش
  الفا میتونست میک شوماخر یا دوریس رو بیاره باید میکردن اینکارو
  بوتاسم که عالیه خداییش باید توی یک تیم تاپ باشه حقش بیشتر الفارومئو یا همون سائوبره

  • EBRAHIM44

   3

   2

   دوریس تو آلفا توری خودشو نشون داد از ژو بدتره میک شوماخر
   گزینه بهتری بود برای قرار داد بوتاس از راسل هم بهتره ولف اشتباه کرد راسل باید پیشرفت کنه رده اش رو به دو فراری داد

 2. Arshia-sh

  8

  0

  من از ژو به خاطر خونسردیش خوشم میاد دقیقا برعکس سونادا
  یادتون باشه سنگاپور پارسال استاد لطیفی زد به ماشینش و مسابقه اش رو خراب کرد ولی خ خونسرد برخورد کرد هر کی بود فقط رادیوش صدای بوق پخش میشد.
  هم بوتاس هم ژو خیلی عدم اطمینان ماشین داشتند که در عدم کسب امتیاز تاثیر داشت در عین حال ماشینهایی که پاور یونیت فراری رو داشتند واقعا امسال بسیار ضعیف بودن که برای برندی مثل فراری خ بده.

 3. Siamak

  7

  0

  پیتر سائوبر هم پیرو مکتب فکری جیانکارلو میناردی صاحب تیم میناردیه ! تیم درست کرده فقط برای فروش و معامله . هرکی میخاد وارد فرمول یک بشه ، لازم نیست زحمت گردآوری عوامل تیمی و امکاناتش رو تقبل کنه . کافیه به پیتر سائوبر مراجعه کنه ، بدون چانه زنی معامله جوش میخوره . منکه سائوبر از بس اسم عوض کرده هنگ کردم . عین خونه اجاره ای !! تا اینجای کار گوی سبقت رو از تیم میناردی ربوده !

 4. Amir5

  8

  0

  بوتاس که از قبل قرارداد داشت ولی موند ژو بخاطر اسپانسر های چینی و بازار چینه بیشتر و جنبه مالی داره بیشتر ژو تا تکنیکی البته اینو هم باید بگیم که ژو امسال بهتر رونده نسبت به سال قبل ولی در کل بنظرم جیویناتزی گزینه بهتری بود امسال لمانز رو هم با فراری برد

 5. farshad.b

  7

  2

  دو راننده ساکت و بی حاشیه در تیمی ساکت و بی حاشیه !! خدایش بعضی مواقع آدم یادش میره این تیم توی لیگه . به هر حال هر دو راننده مناسب تمدید بنظر میرسند .

 6. Yousef

  1

  0

  دوستان سلام
  فراری آپدید داشته برای سنگاپور؟

 7. Milad4424

  2

  0

  چه تمرین عجیبی بود امروز
  فراری اول ! ردبولا کندتر بودن
  خیلی عجیبه ، البته تمرینه

  • Mehdi.83

   1

   1

   بخاطر آپدیت های مکلارن و ردبول و استون باید تمرین فردا هم دید بعد میشه بهتر گفت ولی تو 2تا تمرین اول لندو از مکلارن و آلونسو از استون کنار راننده های اون 3 تیم دیگه همه به هم نزدیک و هیچی معلوم نیست.تنها حیف که یکم حس و حال این روزا خوب نیست برای لذت بردن از مسابقه