Register

هفت + 9 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – فراری باور دارد که خیلی ساده لوحانه است اگر فکر کنیم که بابت آمدن قوانین جدید فرمول یک در سال 2022، رسیدن به ردبول و مرسدس کار آسانیست.

تیم فرمول یک اسکودریا فراری امسال توانست با جبران برخی از ضعف های پیشین خودش عملکرد خوبی داشته باشد و دوباره به جمع سه تیم برتر باز گردد. اما مهم بودن از راه رسیدن قوانین جدید سبب شد که فراری بروزرسانی خودروی 2021 خودش را حتی با توجه به نبرد نزدیکی که با مک‌لارن داشت متوقف کند. اما حتی با این پایان زودرس بروزرسانی ها فراری موفق شد به آسانی با 47.5 اختلاف امتیاز مک‌لارن را شکست دهد. چارلز لکلرک و کارلوس ساینز موفق شدند که پنج سکو و دو پول پوزیشن را کسب کنند.
لورنت مکیس، مدیر ورزشی فراری در صحبت هایی بیان کرد:

من مطمئنم که آنها(ردبول و مرسدس) مجبور بودند که بروزرسانی هایی را امسال داشته باشند. البته، این دو هر کدام یک سازمان فوق العاده هستند و می توانید با توجه به نتایجی که کسب کردند این موضوع را مشاهده کنید. بنابراین، من اصلا نمی توانم توانایی های آنها را برای تولید یک خودروی قدرتمند در فصل 2022 دست کم بگیرم.

البته که آنها باید وقت بیشتری را روی 2021 می گذاشتند اما اگر به نتایجی که آنها در طی 10 سال گذشته از خودشان تولید کرده اند نگاه کنید باید خیلی ساده لوح باشید که فکر کنید کم کردن فاصله با آنها کار آسانی است.

به این خاطر که نهایتا شما نیاز دارید این فاصله را جبران کنید. حتی ما، وقتیکه به اعداد و ارقام خودروی 2022 با توجه به جایگاهی که قرار داریم نگاه می کنیم و به عنوان مثال در مقایسه با جایی که هستیم هنوز X دهم مقدار کندتر از این افراد هستیم، نیاز داریم که فاصله را یافته و جبران کنیم. بنابراین من زیاد نگران آنها نیستم.

تیم فراری هنوز پس از سال 2018 قادر نبوده که برای قهرمانی جهان تیم و راننده ای را به چالش بکشد.

7 دیدگاه

 1. German man

  10

  3

  بنظرم توقعات از فراری یکم زیادی بالا رفته!باید تا موقع تمرین ها صبح کنیم تا ببینیم هر تیم و توی چنته داره و چقدر میشه بهش امیدوار بود!بنظرم ردبول افت زیادی نسبت به امسال خواهد کرد و حدودا چهار برد کسب میکند
  فراری حدودا شش تا هشت برد و مرسدس نیز بین هشت تا ده برد
  مک لارن و رنو هم یک تا دوبرد خواهند داشت
  تیم قهرمان احتمالا مرسدس و راننده قهرمان هم احتمالا x خواهد بود!(انصافا نمیشه راننده قهرمان رو پیش بینی کرد)

  البته همه اینها نظرات شخصی است و به هیچ وجه شناسی نیست.

  • Lewis44

   5

   2

   تست های اسپانیا چه تاریخیه نمی‌خوام هیچی از فصل ۲۰۲۲رو از دست بدم

  • سبحان

   2

   1

   بنظرم اولین مسابقه که بحرین باشه روز عیده یا 29اسفند

   • Mahdi.drs

    3

    0

    مسابقه شروعش تقریبا تا شروع سال جدید یکی هست!! حتی ممکنه سال ۱۴۰۱ وسط مسابقه شروع بشه!!

 2. Amin-sdg

  4

  1

  اون هایپی که سال پیش برای استون بود رو الان حس میکنم داره برای فراری به وجود میاد. امیدوارم فراری هم راه آلپین تو سال پیش رو بره و همون طور که خیلی شلوغش نکرد آلپین از آوردن ناندو و جو دادن سر تغییر برند و … فراری هم تا میتونه از جو دادن جلوگیری کنه یا اگر جوی میده واقعا مطمئن باشه نسبت بهش. مثل استون نشه یه وقت…