موتوجی پی ایرانولنتینو روسی اولین موتورسوار موتوجی پی بوده که نتیجه آزمایش کووید-19 اش مثبت اعلام شده و بدین ترتیب مسابقه آراگون را از دست می دهد و احتمالا در مسابقه دوم پیست موتورلند نیز شرکت نخواهد داشت.

روسی از زمان ورود به آراگون، خود را در قرنطینه شخصی قرار داده و در شبکه های اجتماعی خود نوشت:

متأسفانه از پنج شنبه صبح وقتی بیدار شدم، حال خوبی نداشتم. استخوان هایم درد می کرد و کمی تب داشتم، بنابراین بلافاصله با دکتر تماس گرفتم که دو بار از من آزمایش گرفت.

نتیجه “تست سریع PCR” منفی بود، دقیقاً مانند آزمایشی که روز سه شنبه دادم. اما مورد دوم که نتیجه آن ساعت 4 عصر پنج شنبه برای من ارسال شد، متأسفانه مثبت بود.

از اینکه قرار است مسابقه آراگون را از دست بدهم، بسیار ناراحت شده ام. من می خواهم خوش بین باشم و اعتماد به نفس داشته باشم، اما انتظار دارم که مسابقه دوم آراگون را نیز از دست بدهم.

من غمگین و عصبانی هستم زیرا تمام تلاش خود را برای رعایت پروتکل انجام دادم، اگرچه آزمایشی که روز سه شنبه انجام دادم منفی بود و از زمان ورود، خودم را از دیگران جدا کردم.

به هر حال اینگونه است و من نمی توانم کاری برای تغییر شرایط انجام دهم. من اکنون نکات پزشکی را دنبال می کنم و امیدوارم که به زودی حالم خوب شود.

احتمالا خورخه لورنزو جانشین روسی می شود ولی هنوز یاماها اظهار نظر رسمی نداشته است.

17 دیدگاه

 1. ....kh:n....

  6

  0

  مرموزترین ویروس تاریخ بشر…
  بااین همه خودمراقبتی بازم آدم مبتلا میشه…
  گاهی وقتها فکر میکنم عمداً این ویروس را تو هوا پخش میکنن…

  • ShafiQ13

   3

   0

   کرونایی آربولینو منفی اعلام شده اما به خاطر اینکه از پرواز فرانسه به ایتالیا یک کرونایی تو پرواز بوده.تو ایتالیا قرنطینه شده.

 2. benota

  0

  2

  امیدوارم ‌هرچه زودتر خوب بشه واله جان و چیز جدی نباشه براش ، احتراماً هم اگر در مسابقه بود برای رده میانی باید تلاش میکرد، چیز زیادی از دست نداده ⁦♥️⁩
  زودی تو پیست ببینیمت

  • Rossi

   1

   0

   مشکلت با روسی چیه حتی اگه میانه جدول باشه بازم بودنش خیلی چیزا به بعضی ها یاد میده مارکز هرچقدر هم قهرمانی بگیره هیچ وقت اسطوره نمیشه 😒

 3. behrang 1350

  0

  0

  بالاخره تست PCR دکتر مثبت شد یا منفی ؟
  در خبر قبل گفتید تست Rapid منفی ولی تست قطعی PCR مثبت شده
  انشاالله خبر دوست مون درست باشه و صرفا یک قرنطینه احتیاطی باشه

دیدگاه خود را بیان کنید