موتوجی‌پی ایرانجوان میر در مصاحبه اخیر خود پس از مسابقات موتوجی‌پی اتریش ادعا کرد که با توجه به عملکرد اخیر سوزوکی، این تیم مدعی قهرمانی فصل 2020 می‌باشد.

قهرمان فصل 2017 موتو 3 یعنی جوان میر توانست در اولین مسابقه موتوجی‌پی اتریش در مقام دوم قرار گیرد و اولین سکو را برای خود و تیم سوزوکی در فصل 2020 بدست آورد. روند خوب این موتورسوار در مسابقه دوم نیز ادامه داشت تا جایی که میر به جایگاه اول رسید و تا قبل از توقف مسابقه به دلیل تصادف ماوریک وینالس، رده خود را حفظ کرد.

این موتورسوار در نهایت در جایگاه چهارم قرار گرفت و پیروزی این مسابقه را از دست داد. امتیاز این مسابقه، او را در جدول رده بندی موتورسواران در رده هشتم با بیست و شش امتیاز فاصله از صدر قرار داد.

با توجه به قدرت کمتر موتورهای سوزوکی نسبت به رقبایی چون دوکاتی، هوندا و کی‌تی‌ام، شاهد عملکرد خوب این تیم در مسابقات اتریش بودیم. نتایج اخیر تیم سوزوکی نشان داد که این تیم می‌تواند یکی از مدعیان فصل 2020 در غیاب مارک مارکز باشد.

جوان میر در این باره گفت:

ما یک موتور فوق العاده داریم. در حالی که قدرت کمتری نسبت به سایرین داشتیم، در حال رسیدن به پیروزی این مسابقه بودیم و این نشان می‌دهد که یک موتور فوق العاده و منسجم داریم.

بنابراین من به همکارانم و سوزوکی افتخار می‌کنم. قطعا سوزوکی مدعی قهرمانی 2020 می‌باشد.

الکس رینز، تست قطر 2019

الکس رینز، تست قطر 2019

نظر هم تیمی جوان میر در رابطه با عملکرد اخیر سوزوکی

هم تیمی میر یعنی الکس رینز به دلیل تصادف نتوانست مسابقه موتوجی‌پی استیریا را به پایان ببرد. این موتورسوار در مسابقات قبلی نیز با مشکلاتی مشابه رو به رو شد و در نهایت در جایگاه سیزدهم رده بندی موتورسواران قرار گرفت.

الکس رینز در ارتباط با وضعیت تیم سوزوکی گفت:

من از تیم خود بسیار راضی هستم زیرا در اتریش قدمی بزرگ رو به جلو برداشتیم.

ما کمی بد شانس بودیم زیرا در شروع مجدد مسابقه پس از پرچم قرمز، جوان میر نتوانست رتبه خود را حفظ کند و من نیز از مسابقه خارج شدم. اما به نظرم ما باید از این عملکرد خوشحال باشیم.

5 دیدگاه

 1. مهدی VR46

  1

  0

  یک ایراد بزرگ تو این متن هست امیدوارم درستش کنید ‌.
  الکس رینز در مسابقه اتریش زمین خورد ولی مسابقه استیریا رو ششم تمام کرد .
  در صحبت ها هم ایراد رو تصحیح بفرمائید .

دیدگاه خود را بیان کنید