فرمول یک ایرانوالتری بوتاس راننده فنلاندی تیم مرسدس می گوید که در این فصل با مشکل بی حسی پا دست و پنجه نرم می کند. مشکلی که پای چپش را به خاطر یک پدال ترمز سفت تحت تاثیر قرار داده است.

بوتاس می گوید که او در گرندپری بلژیک شرایط سختی را تجربه کرده است اما اصرار دارد که مرسدس در حال تلاش برای حل این مشکل می باشد:

مسابقاتی در این فصل بوده اند که ما پدال های ترمز واقعا سفتی را داشته ایم و من این بی حسی را به خاطر فشار زیادی که به این پدال وارد می کردم دریافت نمودم. دوباره این قضیه تکرار شد، این ایده آل نیست. اصلا راحت نیست و می تواند منجر به اشتباهات (رانندگی) شود.

تیم دارد روی آن کار می کند. آنها همیشه خیلی با دقت به چیزهایی که ما می گوییم گوش می دهند. وقتیکه بحث راحتی راننده مطرح می شود، آنها مطمئنا روی موضوع کار می کنند.

فکر می کنم که هنوز چیزی نیست و باید کاری برای آن صورت گیرد و امیدوارم که این آخر هفته خوب پیش برود. هنوز نمی دانم که آنها چیزهایی را امتحان کرده اند یا خیر اما مطمئنا که آنها می توانند کمک به راحتی راننده کنند. ما زمان زیادی را در خودرو می گذرانیم و بنابراین ما می خواهیم که همه چیز خوب پیش برود. هنوز قابل رانندگی است و خوب است. نکته اینجاست که شرایط رانندگی می تواند بهتر شود.

بوتاس می گوید که با این مشکل در اولین فصل حضورش در مرسدس نیز روبرو شده است:

به خاطر دارم در فصل 2017، اولین سالم با این تیم، اما آن موقع این مشکل بیشتر از صندلی ناشی می شد. من با کمی بی حسی در برخی از نقاط فشاری روبرو شده ام. ما موفق شدیم که آن را به خوبی برطرف کنیم.

9 دیدگاه

 1. ّFerrari

  10

  0

  “تیم دارد روی آن کار می کند. آنها همیشه خیلی با دقت به چیزهایی که ما می گوییم گوش می دهند.”
  موردی که شاید فعلا توی تیم فراری نیست و شایدم هست ولی توان اجراشو ندارن!!

  • Mahmood.gh

   7

   1

   فراری:
   فکر کنم اونجا اصلا ب راننده گوش نمیدن
   فکر نکنم مهم باشه واسشون
   رفت تو دوسال سب رفت از فرا ی و مشکل هقب ماشینش حل نشد

  • Kenzo

   6

   6

   فراری بهتره از فرمول یک خارج بشه بره :))
   بره شاسی بلند بفروشه درآمدزایی کنه! 😐
   هرسال ۵۰۰میلیون دلار بریزی تو سطل آشغال که چی بشه واقعاً :/
   تیمایی ک ازش موتور میگیرن برن از رنو بگیرن!
   بینوتو هم بره تو کافه های ایتالیایی برا مشتریا اسپرسو و کاپوچینو سرو کنه و با مشتریا از دوران خوش قدیم و خاطراتش حرف بزنه! 🙁
   پایان ۷۰سال پرفراز و نشیب فراری در موتوراسپورت
   …….
   وقتی متنو می‌نوشتم یه جوک تاریک بود فقط
   وقتی خوندمش حس پوچی بم دست داد

   • Leclerc_fan

    9

    1

    داداش پایان شب سیه سپید است. فراری میتونه این مشکلات و روز های سخت رو پشت سر بزاره اگه رو هر چیزی فکر شده عمل بکنه. امیدوارم که بشه، ما هنوز امیدواریم.

   • THE MINDBLOWER

    4

    0

    اشتباه یه نفر رو پای کل بزند فراری ننویس.
    فراری ۱ سال نه ۱۰ سالم ریسی ۳بار لپ شه بازم فراریه؛ پس یکم احترام براش قائل شو.

   • پویا اردلان

    2

    2

    حاج حسن اقا این فوت اتیش میکنی یعنی چی؟؟؟ یعنی حرف که میزنه از دهانش اتش میزنه بیرون یا حرفاش اینقدر اتشین است ؟؟؟ درست فهمیدم.؟؟؟ یا اشتباه !!!؟؟؟؟🤔🤔🤔

 2. امید نورمحمدی

  1

  2

  مرسدس واقعا قابل ستایشه. دمشون گرم. این فصل تمام رکوردهارو دارن میزنند. شوماخر و سریعترین دور تاریخ و هفتمین قهرمانی راننده و تیمی پشت سر هم و ….
  من امروز و در این دوره زندگی میکنم و قبل از من چی بوده و بعد از من چی میخواد بشه هیچ فایده ای برام نداره و تنها باید بفکر آینده خانواده ام باشم. حالا این موضوع اگر درباره یک سرگرمی شخصی مثل فرمول 1 باشه که اصلا برام هیچ اهمیتی نداره که 70 سال پیش کی چکار کرده یا ….
  من طرفدار سب هستم ولی این دلیل نمیشه همه چیزو در ارتباط با اون برای خودم معنی کنم. مرسدس در این دوره با اختلاف از فراری بهتره. همیلتون امروز با اختلاف از همه بهتره. ماشین مرسدس چه از نظر فنی و چه از نظر زیبایی “برترین” ماشینه و حداقل 2 سال از نزدیکترین رقباش جلوتره. فکر نمیکنم تا زمانیکه زنده باشم کسی بتونه به اندازه همیلتون قهرمانی بیاره و رکورد شکنی کنه. بوتاس یک راننده عالی برای تیمشه. منفعت خالصه. هر تیم به یک بوتاس نیاز داره.
  تیم مرسدس شاهکار فرمول 1 این دورانه حالا چه خوشمون بیاد و چه نیاد انکار برترینها اشتباه محضه. تعصب نباید چشم و گوش منو ببنده. باید تحمل انتقادو داشته باشم. منطقم نباید در حاشیه احساساتم قرار بگیره. باید تلاش کنم و یاد بگیرم از سرگرمی که انتخاب کردم لذت ببرم نه اینکه مایه عذاب و شکنجه ام بشه.
  امیدوارم در این دورانی که میتونم از دیدن مسابقات لذت ببرم شاهد پیدا شدن یک رقیب جدی برای مرسدس و راننده هاش باشم که هیجان بیشتری بوجود بیاد. فکر نمیکنم به این زودی اتفاق بیوفته ولی بلاخره این سیطره مرسدس هم روزی تمام میشه. مثل همه چیزهای دیگه …

دیدگاه خود را بیان کنید