مجله خودرو ایران – قرعه کشی برای دو خودرو کوییک اس و ساینا اس در ششمین طرح فروش محصولات سایپا در شهریور 99 با حضور برخی نماینده ها از دستگاه های نظارتی و رسانه ها انجام شد.

در تاریخ 25 مرداد سایپا اعلام کرد که در طرح جدید پیش ‌فروش محصولاتش دو محصول ساینا.اس و کوییک.اس با موعد تحویل شهریور و مهر 1400 عرضه می ‌شوند. در این طرح مبلغ علی ‌الحساب پیش ‌پرداخت 40 میلیون و 800 هزار تومانی برای کوییک اس و 39 میلیون و 800 هزار تومانی برای ساینا اس با سود مشارکت 6 درصد و سود انصراف 3 درصد در نظر گرفته شده است.

در طرح جدید پیش ‌فروش محصولات سایپا محدودیت های قبلی مثل کد ملی، داشتن گواهینامه رانندگی، عدم امکان صلح و فروش وکالتی، عدم ثبت‌نام و صدور فاکتور از سایپا و ایران ‌خودرو در 48 ماه گذشته، نداشتن پلاک فعال و همخوانی شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت بانکی در نظر گرفته شده است.

همچنین منتخبان خرید خودرو در طرح های فروش فوق‌العاده، پیش ‌فروش یک ساله و پیش ‌فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا و ایران ‌خودرو امکان شرکت در این طرح را ندارند.

نتیجه قرعه کشی کوییک اس و ساینا اس سایپا تحویل 1400

در طرح فروش محصولات سایپا برای خودرو کوییک اس و ساینا اس، قرعه کشی در تاریخ یکم شهریور ماه انجام شد که در مجموع 88 هزار و 267 نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 87 هزار و 528 نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند. در این طرح برای کوییک اس 59 هزار و 563 نفر ثبت‌ نام کرده و برای خودرو ساینا اس نیز 27 هزار و 965 نفر ثبت ‌نام کردند.

در قرعه کشی خودرو کوییک اس و ساینا اس، 4 هزار و 845 نفر طی قرعه کشی انتخاب شده و 2 هزار و 423 نفر که معادل 50 درصد از برندگان قرعه کشی بوده، به عنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید و تخصیص به نمایندگی ها ظهر روز یکشنبه 2 شهریور 99 اعلام خواهد شد و همچنین به منتخبین با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

سه ستاره کیفی برای ساینا و کوییک

در آخرين آزمون‌ شركت بازرسی كيفيت و استاندارد ايران، سه محصول تيبا، تيبا۲ و ساينا توليد گروه خودروسازي سايپا موفق به اخذ سه‌ ستاره کیفی شدند.

پیش از این دو خودرو كوييک و سايپا 151 نيز موفق به كسب سه ستاره كيفی شده بودند و در خانواده تولید های گروه خودروسازي سايپا ديگر خودروی تک ستاره یا دوستاره تولید نمی شود.

6 دیدگاه

  1. get f... up SEB

    1

    0

    خدایی بیخیال این خودروسازان روشنفکر و مجله خودرو داخلی شین.اخه حیف نیست این سایت که درباره اینا کار کنه.بشخصه وقتی میام تو سایت از همه مسائل روزمره کنده میشم و فقط فرمول یک،ولی با دیدن این عزیزان دقیقا دوباره یادم میاد که چرا مملکتم به این حال و روز افتاده و درکل حس بد میگیرم
    من فقط خط اول متن رو خوندم ولی به قول جناب خان(کوییک اااس،سااینااس)ههه خیلی باحالین حتما هم برا قشر ضعیف جامه ساختن ها.قیمتها هم از 150 ملیون به بالا

دیدگاه خود را بیان کنید