موتوجی‌پی ایرانبرد بیندر، موتورسوار تیم کی‌تی‌ام در صحبت های خود اظهار داشت که رفتن پول اسپارگارو به تیم رپسول هوندا، دغدغه ای برای تیم کی‌تی‌ام ایجاد نکرده و خللی در پروژه این تیم به وجود نمی‌آورد.

با انتقال پول اسپارگارو به تیم رپسول هوندا، ترکیب احتمالی تیم ردبول کی‌تی‌ام برای فصل 2021 شامل برد بیندر و میگل اولیویرا خواهد بود. اگرچه که این ترکیب هنوز قطعی نشده است. همچنین، چندی پیش دنیلو پتروچی با امضاء قراردادی یک ساله به تیم کی‌تی‌ام تک 3 پیوست. در این وضعیت، تیم کی‌تی‌ام تا حدودی ترکیب خود را برای فصل آینده مشخص کرده و در حال برنامه ریزی برای پیش بردن پروژه خود می‌باشد.

برد بیندر ضمن تایید اهمیت نقش اسپارگارو در این پروژه بیان کرد که با وجود ترکیب تیم های کی‌تی‌ام برای فصل بعد و جذب دنیلو پتروچی، این پروژه به بهترین شکل پیش خواهد رفت. وی حضور دنی پدروسا را به عنوان فردی با تجربه در این تیم، باارزش دانست.

برد بیندر در این باره گفت:

من اصلا نگران رفتن پول اسپارگارو از تیم کی‌تی‌ام نیستم. ترکیب من و میگل اولیویرا ترکیب جدیدی می‌باشد و شاید بتوان گفت ما تجربه زیادی در همکاری با هم را نداریم اما در عوض در فصل آینده ما دنیلو پتروچی را در کی‌تی‌ام خواهیم داشت که شخصی با تجربه است و سابقه خوبی در تیم دوکاتی دارد.

در همین موقعیت ما دنی پدروسا را خواهیم داشت که قطعا حضور او کمک بسیار بزرگی برای تیم کی‌تی‌ام خواهد بود. به عقیده من، کی‌تی‌ام با بهترین وضعیت در حال حرکت رو به جلو است و آینده ای روشن خواهد داشت.

برد بیندر - تک3 کی تی ام

برد بیندر – تک3 کی تی ام

رفتن پول اسپارگارو به رپسول هوندا چه تاثیری بر ترکیب تیم های هوندا خواهد داشت؟

اکنون با انتقال پول اسپارگارو به تیم رپسول هوندا، قهرمان فصل 2019 موتو دو یعنی الکس مارکز به تیم ال‌سی‌آر هوندا منتقل خواهد شد و در کنار تاکاکی ناکاگامی به رقابت در فصل 2021 خواهد پرداخت.

با این انتقالات، کال کراچلو جایگاه خود را در تیم ال‌سی‌آر هوندا از دست خواهد داد. این اتفاق در وضعیتی است که اکثر جایگاه ها در تیم ها پر شده و گزینه های موجود برای این موتورسوار بسیار محدود می‌باشد.

یک دیدگاه

  1. NavasaN

    0

    0

    اینو نگی چی بگی؟خخخ
    ولی خارج از شوخی کی تی ام با بیندر تهدید جدی آیه حتی جدی تر از اسپارگارو