Register

6 − یک =

A password will be e-mailed to you.

موتوجی‌پی ایرانتیم آپریلیا تایید کرد تا زمانی که محرومیت آندره یانونه ادامه داشته باشد، بردلی اسمیت در جایگاه وی فعالیت می‌کند.

آندره یانونه، موتورسوار تیم آپریلیا که سابقه یک پیروزی در موتوجی‌پی را دارد، در ماه مارس پس از آزمایش های انجام شده بر روی نمونه های خون وی، متهم به مصرف ماده استرویید شد.

در ابتدا دادگاه فدراسیون جهانی موتورسواری (FIM) فعالیت وی را در رقابت های موتوجی‌پی به حالت تعلیق در آورد و سپس وی را به هجده ماه محرومیت از مسابقات محکوم کرد. یانونه نسبت به این حکم در خواست تجدید نظر کرد. اما از سمتی دیگر کمیته جهانی مبارزه با دوپینگ خواستار افزایش مدت زمان محرومیت وی به چهار سال شد. اکنون پرونده آندره یانونه در دست بررسی می‌باشد.

الکس اسپارگارو-بردلی اسمیت- آندره یانونه

الکس اسپارگارو-بردلی اسمیت- آندره یانونه

بردلی اسمیت با از دست دادن جایگاهش در تیم کی‌تی‌ام، در فصل 2019 به تیم آپریلیا پیوست. این موتورسوار تاکنون در چهار مسابقه برای این تیم شرکت کرده است.

در حال حاضر قرار است این موتورسوار در مسابقه نوزدهم ژوئیه که در پست خزر برگزار خواهد شد برای تیم آپریلیا به میدان برود. همه چیز به مدت زمان محرومیت یانونه بستگی دارد. در صورتی که محرومیت وی ادامه داشته باشد، اسمیت برای مسابقات در نظر گرفته شده در فصل 2020 برای تیم آپریلیا به میدان خواهد رفت.