مجله خودرو ایران – کیا استینگر دیگر برای دنیای پر از پیشرفت حال حاضر مناسب نیست و سوالی که مطرح است این است که آینده خودروی پرچمدار کیا برای این کمپانی کره ای چقدر اهمیت دارد؟

خوشبختانه این شرکت کره‌ای تأیید کرده است که نسخه فیس لیفت استینگر، در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. کریم حبیب، رئیس طراحی کیا، گفت:

خیلی زود خواهد آمد. ما فقط می‌خواستیم مواردی را تقویت کنیم.

اگر به روشنایی فکر می‌کنید، ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بهترین تکنولوژی را برای این کار داریم. و البته این سمبل ماشین اسپورت است، بنابراین در آنچه ما از نظر طراحی انجام داده ایم، سعی در تقویت آن داشته‌ایم.

یک فیس لیفت استاندارد در کیا استینگر

به نظر می‌رسد که ما باید انتظار یک فیس لیفت استاندارد و عادی را برای کیا استینگر داشته باشیم؛ چراغ‌های جلو جدید و چند تغییر جزئی در ضربه گیرهای جلو و عقب. اما آیا این نقش استینگر به عنوان یک محصول پرچمدار و آینده ای که ما واقعاً به آن علاقه‌مندیم است؟

با توجه به روند روزافزون تولید SUV و کراس اوور، آیا کیا بعد از گذشت تنها یک و نیم نسل از کوپه/سالن مانند با موتور V6، آن را کاملاً رها خواهد کرد؟

کیا استینگر

کیا استینگر

مدیر طراحی سابق ب ام و و اینفینی در ادامه افزود:

من امیدوارم که روح استینگر، همانطور که ما به عنوان یک برند تغییر می‌کنیم، در هسته آنچه کیا است باقی بماند. با پیشرفت فناوری به سمت EV و با تغییر جهان و اشتهای آن برای این نوع خودروها، احتمالاً این کانسپت نیز باید تکامل یابد(که خیلی امیدوار کننده نیست).

اسپورت بودن، مقرون به صرفه بودن و زیبا بودن – من واقعاً معتقدم این چیزی است که باید در این برند زندگی کند.

آیا می‌تواند یک خودروی چهار در و یا الکتریکی کوپه باشد؟ باید دید…

ویراستار » انسیه صفری

دیدگاه خود را بیان کنید