فرمول یک ایران – ران دنیس، مدیر سابق تیم فرمول یک مکلارن، ابتکار عمل جدیدی را برای کمک به کارکنان خدمات بهداشتی و پزشکی در بریتانیا و خط مقدم مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 انجام داده است.

مدیر سابق مکلارن سرویس جدیدی را با نام SalutetheNHS به وجود آورده است که طی سه ماه آینده، برای کارکنان خدمات بهداشتی ملی بریتانیا وعده‌های غذایی با کیفیت بالا را فراهم می‌کند. در طول این مدت، با توجه به اینکه در حال حاضر تیم‌های آی سی یو، بیهوشی، پرستاری و… قادر به ترک مناطق بالینی خود تحت پروتکل فعلی برای مبارزه با COVID-19 نیستند، وعده‌های غذایی به صورت رایگان در اختیارشان قرار می‌گیرد.

خانواده دنیس مبلغ 1 میلیون پوند به این نهادشان اهدا کردند و این شرکت همچنین از طرف شرکت‌هایی از جمله تسکو، Absolute Taste و یودل پشتیبانی می‌شود. دنیس می‌گوید:

این زمانی است که همه ما، افراد و مشاغل، باید به طور یکسان برای مبارزه با COVID-19 تلاش کنیم. همه ما در این جریان باهم هستیم.

من خوشحالم که پیشرو چنین ابتکار عملی بودم. این نهاد اطمینان حاصل می‌کند که کارکنان خدمات بهداشت ملی، در حالی که در تمام ساعات در حال مبارزه با این بیماری هستند، به وعده‌های مغذی دسترسی دارند. بدین معنی است که آنها یک نگرانی کمتر دارند.

این حرکت یک تلاش لجستیکی عظیم است تا تقریباً طی یک هفته، یک عملیات بزرگ و حرفه‌ای تحویل غذا را تقریباً از ابتدا انجام دهد.

ویراستار » انسیه صفری

یک دیدگاه

  1. ایلیا توسلی

    1

    0

    دمش گرم ، همین که در شرایط سخت همراه مردم هستن واقعا قابل تحسین هستش .. می تونست الان برا خودش تو خونه لم بده .. این چیزاس که آدمای خوب رو از بقیه جدا می کنه …