فرمول یک ایرانکوین مگنوسن راننده دانمارکی تیم فرمول یک هاس که خاطرات خوشی نیز از پیست آلبرت پارک ملبورن دارد اعتراف کرده است که چینش این پیست مناسب سبک رانندگی وی نیست.

پیست ملبورن جایی بود که مگنوسن برای اولین بار در فرمول یک با تیم مکلارن رانندگی کرد و توانست پشت سر نیکو روزبرگ در رده دوم مسابقه خودش را تمام کند و یک نتیجه عالی را کسب کند. او همینطور در سال پیش نیز توانست امتیازات خوبی را در این پیست کسب کند:

من واقعا فکر نمی کنم که پیست آلبرت پارک مناسب سبک رانندگی من باشد ولی این اصلا به آن معنا نیست که من این پیست را دوست ندارم! من رانندگی کردن در این پیست را دوست دارم. این یک پیست عادی برای من به حساب میاید و خوش شانس بودم که توانستم مسابقات خوبی را در آنجا داشته باشم. هیچ دلیل خاصی ندارد برایم که چرا آلبرت پارک باید برایم پیست بهتری نسبت به بقیه باشد.

کوین مگنوسن - استرالیا 2019

کوین مگنوسن – استرالیا 2019

من فکر می کنم که این صرفا یک تصادف است که من مسابقات خوبی را در آنجا دارم. البته وقتیکه شما مسابقات خوبی را در پیستی دارید همیشه دوست دارید که به آن مسابقه برگردید زیرا که خاطرات خوبی که در خودش دارد به شما انرژی مثبتی را می دهد. برای من یکی از بهترین مسابقه های سال است زیرا که همه هیجان زده هستند تا ببینند در کجای (رقابت) قرار دارند و برای اولین بار در فصل جدید مسابقه دهند. خود ملبورن نیز به عنوان یک شهر برایم لذت بخش است.

9 دیدگاه

 1. alonso87

  9

  0

  4روز بیشتر نمونده تا استرالیا، همیشه اینموقع یه حس وحال خاصی داشتم برای شروع فرمول یک ، اما امسال واقعا نمیدونم چی باید گفت فقط امیدوارم زودتر گورشو گم کنه بره این ویروس لعنتی

 2. Shitil

  4

  0

  تو مستند F1 Drive to Survive مظلوم تر از آنتونیو جیوویناتزی نداشتیم! دریغ از یه پلان چند ثانیه ای!
  امیدواریم امسال آنتونیو نشون بده چقدر Netflix احمق بوده بابت این قضیه :))

  • Mjyz

   2

   2

   با این که جذاب بود ولی یه جاهایی دروغ هم گفت مثلا قسمت اول نشون دادن که مکس دور آخر از سب رد شد و سکو گرفت ولی در واقعیت این طور نبود و یه چندتا مورد دیگه

 3. shian

  3

  0

  امیدوارم یه روز با کارلوس پرز هم تیمی بشه!
  تیم جذابی میشه اون تیم…

  • Amir Mp

   2

   0

   سرجیو پرز نه کارلوس پرز

   • shian

    0

    0

    آره ببخشید!
    کارلوس پرز بازیکن بارساس 🙂

 4. Wwe.f1.77

  1

  4

  یکی از نترس های فرمول یک به همراه (مکس) ای کاش (مکس) مگنوسن تو یتیم بودن بعد ببینم راننده هست که بخواد از این ها سبقت بگیره

  • ....

   4

   1

   نترس بودن با کله شق بودن خیلی فرق داره
   این دو نفر خیلی بار شده که مسابقه راننده های دیگه رو خراب کردن
   امروز تو این قرنطینه داشتم ریس بحرین پارسال رو نگا میکردم ک استاد مکس مسابقه ساینز رو ب لجن کشید و البته توسط لرد استرول آن لپ شد(استرول هفدهم بود مکس پنجم)
   دوستان اگه تونستین برین رقابت استرول و مکس رو ببینین خیلی حساس و جالب بود

 5. Mehriar Salehi

  4

  0

  کلا پیستی که مناسب ایشون باشه وجود نداره تو تقویم مسابقات!

  افتضاح ترین راننده برای مسابقه چرخ به چرخ…از ۱۰ باری که با یه ماشین دیگه رقابت میکنه، ۹ بارش یه تصادف در میاد.

  اما قسمت جالب حرفش اینه که این پیست مناسب سبک رانندگیش نیست، بعد تنها سکوی فرمول یکش رو تو همین پیست بدست آورده!