Register

2 × 1 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – لوییس همیلتون قبول دارد که نمی تواند به خوبی با شکست کنار بیاید و ظاهر اغلب افسرده و ناراحتی او در کنفرانس های خبری ناشی از ناامیدی او از عملکرد خودش می باشد.

همیلتون می گوید که رفتار منفی اش ( که شامل جواب دادن های کوتاه می شود ) به علت این است که نتوانسته بهترین کار ممکن را انجام دهد و نه از این که شکست خوردن درد آور است.

نه درد آور نیست این مثل این است که وقتی شما نویسنده ها داستان مزخرفی می نویسید  یا اشتباهی می کنید راجب آن نا امید می شوید و دلخور می شوید.

اول از همه من ناامید نیستم، من فردا مسابقه ای برای بردن دارم من باز هم می گویم وقتی شما از عملکرد خود دلخور می شوید و راضی نیستید در نهایت خوشحال هم نیستید.

قهرمان جهان در دو بخش اول تایم گیری سریع ترین بود اما در اخرین دور تایم گیری سوم در پیچ تندی قفل کرد و پول پوزیشن را از دست داد و فردا مسابقه را از جایگاه دوم پشت سر هم تیمی خود نیکو روزبرگ آغاز خواهد کرد.

تعیین خط گرندپری آلمان

تعیین خط گرندپری آلمان و ناراحتی همیلتون

این یک بازی روحی و احساسی یا چیزی شبیه به آن نیست. من امروز سریع ترین بودم و در تایم گیری هم همینطور بودم من سریع ترین ، سریع ترین ، سریع ترین ، سریع ترین بودم و به راحتی می توانستم در انتها هم سریع ترین باشم ولی نتوانستم خودم را راضی کنم.

این چیزی است که باید با آن کنار بیایم و مهم این است که چطور با آن کنار بیایم .

“میدونی بعضی وقتا یکم باید از خودت دلخور باشی و خودتو سرزنش کنی.” من الان در اون نقطه ام ولی کاری نمیتوانم راجب گذشته بکنم، من الان رو به جلو پیش می روم و فردا می توانم تغییری ایجاد کنم و این کار را خواهم کرد.

همیلتون اضافه کرد که احساس می کند که تیم خود را پشیمان کرده است:

در نتیجه ی عملکرد امروز من کلی ادم در کارخانه وجود دارند و مکانیک های من که کار می کنند تا ماشین من را بسازند که امید داشتند تا من پول پوزیشن را بگیرم.

من مهندسینم را دارم که هر شب تا ساعت ۱،۲ کار می کنند، خیلی سنگین است وقتی نمیتوانی جوابشان را آنطوری که برای تو زحمت کشیدن بدهی و این دغدغه ای است که در فکر من وجود دارد.

13 دیدگاه

 1. siavash

  0

  0

  وقتی از تیمت حرف میزنی باورمون نمیشه اسپانیا یادت رفت بخاطر خودخواهیت جفت ماشین ها

 2. siavash

  0

  0

  وقتی از تیمت حرف میزنی باورمون نمیشه اسپانیا یادت رفت بخاطر خودخواهیت جفت ماشین ها از مسابقه بیرون کردی

  • یزدان

   0

   0

   نظرات کارشناس هارا شپا بخونید بعد بازی اسپانیا متوجه خواهید شد که چه کسی مقصر بود.
   اونجا لوییز رفت تو خاکی که به نیکو برخورد نکنه

   • سجاد

    0

    0

    این دیگه خیلی جالبه نمیدونستم پس رفت تو خاکی که به نیکو نخوره؟آهان.از بس دلسوز و مهربونه.پس چرا خورد وقتی رفت تو خاکی به قول شما؟

  • ناشناس

   0

   0

   وقتی ماشین همیلتون اسپین میشود شما چطور میتونی مانع از این شی که به جایی برخورد نکند

 3. naeim

  0

  0

  دوست عزیز اسپانیا که مشخص شد هردوشون مقصر بودن,پ دیگه این حرفا چیه,الان لابد ی سری میان میگن مافیاس مافیاس مافیاس نفوذ دارهو فلانو فلان.

  • هومن

   0

   0

   TEAMLH#

 4. هومن

  0

  0

  (و این کار را خواهم کرد) اینه………..

 5. همایون

  0

  0

  زنده باد همیلتون! بیشتر از این بنویسیم تهمت لمپن بودن میخوریم!

 6. cfz

  0

  0

  همین که تشنه پیروزیه و وقتی که مسابقه ای رو خراب میکنه چقد ناراحت میشه نشان از روحیه قهرمانانه اش داره. به امید پیروزیت پسر

 7. سجاد

  0

  0

  ممنون از آقای رضا عظیم.اینجا دوستان از شواهد و قراین و اخبار نظراتی میدن راجع به راننده ها که اشکالی نداره.اگه از راننده ای بد میگیم دلیل بر توهین به طرفدارای اونا نیست مثل خیلیا که به روزبرگ بد میگن یا وتل ما هم جواب میدیم ولی به خود شخصی که کامنت میذاره نباید توهین کنیم.متاسفانه خیلی از دوستان به خود شخص توهین میکنن که قطعا جوابی داره.من به شخصه تو هیچ کامنتی به شخصی توهین نکردم مگر اینکه توهین کرده جوابشو دادم.به همین سایت و آقای رضا عظیم هم توهین کردن عده ای به جای تشکر.این سایت اگر بی طرف هم نباشه کلی کار مفید کرده که یکی از بهتریناش ترجمه قوانین بوده که عالیه.حالا که بی طرف هم هست.ممنون از همه دوستان.

 8. رضایی

  0

  0

  بعضیا طوری داعش گونه از یه راننده خاص حمایت میکنن و طوری برای خودشون حقیقت سازی میکنن و سناریو های توهم توطئه میچینن! که خود راننده مورد نظرشون همچین شبهاتی نسبت به تیمش نداره!
  همینطوری میشه که یکی مثل من روش نشه بگه طرفدار روسبرگه 😐