فرمول یک ایران – کمپانی فراری اقدامات محافظه کارانه در برابر شیوع ویروس همه گیر کرونا را در پیش گرفت. این ویروس به تازگی در ایتالیا افراد زیادی را مبتلا کرد مخصوصا در منطقه امیلیا رومانیا.

در روز های گذشته، شیوع این ویروسی که از چین منتشر شده بود در جهان تاثیرات زیادی را گذاشت و حتی کمپانی های خودرو سازی و مسابقات فرمول یک نیز آسیب هایی را دیده اند. در اروپا نیز فعلا 332 نفر مبتلا به این ویروس شناسایی شدند و 11 نفر نیز جان خود را از دست دادند. اکثر افراد مبتلا شده در شمال ایتالیا هستند که تعداد آنها به 212 نفر می رسد. اولین شهری که قرنطینه شد شهر کودونیو در 60 کیلومتر جنوب شرقی میلان می باشد، یک نفر مبتلا به این ویروس نیز در مودنا که خانه فراری می باشد شناسایی شده است.
فراری فعلا هم موزه تاریخی خودش در مارانلو را تعطیل و هم مانع برگزاری تورهای بازدید از کارخانه اش شده است، علاوه بر این، این کمپانی اقدامات زیر را انجام داده است:

دسترسی کارکنانی را که ساکن شهرهای مبتلا هستند و یا اینکه به آن شهر ها سفری کرده اند را محدود کرده است و تمام سفرهای غیر ضروری تجاری را نیز لغو کرده است. اقدامات جدید در صورت لزوم فوراً اجرا و ابلاغ خواهد شد.

گرندپری چین نیز به طور رسمی فعلا برگزار نخواهد شد و گرندپری بحرین و ویتنام نیز ممکن است که برگزار نشوند.

تیم فرمول یک ایران، برای تمامی هموطنان ایرانی در سرتاسر دنیا آرزوی سلامت و امید را دارد، امیدواریم که زودتر این ویروس از جامعه جهانی پاک شود.

7 دیدگاه

 1. Ara$h

  3

  0

  ایتالیا کلا محو شد
  توی کشور های اروپایی بالاترین امار ثبت شده چه مبتلا چه مرگ بر اثر کرونا
  مربوط به ایتالیا هست

 2. Mercedes F1

  1

  0

  سید جان یک سوال خارج از مطالب :))
  من میخوام f1 tv access بگیرم
  فرقی میکنه موقع خرید و پرداختش از چه ریجنی و کشوری اقدام شه؟
  چون من ایران هستم و برای استفاده ازش مجبور به استفاده از ترفندهایی :)) هستم میپرسم

  (دنبال راه دیگه‌ای برای پرسیدنش بودم اما اینستا که اکانت قبلی‌تون وجود نداره و اینجا هم دایرکت نداره)

  • سید علی حسینی

   1

   0

   سلام، این موضوع رو نمیدونم می پرسم اگر کسی میدونست بهت میگم، ولی فکر نکنم فرقی داشته باشه که از کدوم بگیری ولی مهم اینه که منطقه ای که میگیری یکسان و همیشگی باشه، می پرسم بهت میگم

دیدگاه خود را بیان کنید