فرمول یک ایران – تیم فرمول یک رنو که در فصل 2019 عملکرد پر فراز و نشیبی داشت و نتوانست از رده چهارمی پارسال خودش دفاع کند، راننده این تیم دنیل ریکاردو می گوید که رنو شانس آورد که توانست رده پنجم را کسب کند.

دنیل ریکاردو و نیکو هالکنبرگ رانندگان تیم فرمول یک رنو، نتوانستند در پیست یاس مارینا امتیازی را کسب کنند و ریکاردو نظر خود را نسبت به فصلی که گذشت اینگونه بیان کرد:

ترکیب شکست مالی و از دست دادن انگیزه چیزی نبود که ما به آن نیاز داشتیم. بگذراید (به این فصل) مثبت نگاه کنیم و بگوییم خب بچه ها ما در این فصل از گلوله جان سالم به در بردیم و شانس آوردیم، بیایید که در فصل بعد از هر گلوله ای که سمتمان شلیک می شود جان سالم به در ببریم.

ما در بیشتر مسابقات فصل به چیزی که شایسته آن بودیم نرسیدیم ولی نگذاشتیم که این مسئله روی روحیه ما تاثیری بگذارد. اگر موضوع از این قرار باشد(که نا امید شویم) در سال بعد پیشرفت نخواهیم داشت.

نیکو هالکنبرگ و دنیل ریکاردو - بحرین 2019

نیکو هالکنبرگ و دنیل ریکاردو – بحرین 2019

راننده پیشین ردبول در مورد فصل 2020 نیز این چنین اظهار نظر می کند:

من می دانم که دوست دارم زیاد حرف بزنم. ولی من شخصی نیستم که بگویم سال بعد بهتر کار می کنیم اگر که واقعا به نظر نرسد که بهتر کار می کنیم.

من نمی روم که شانه های آنها را ماساژ دهم و چیزهایی را بگویم که آنها دوست دارند بشنوند. من می دانم که عملکرد خودم را می توانم بهبود بخشم، این یک متغیریست که می تواند برای شرایط بهتر تغییر کند. با دانستن همین یک موضوع من کاملا نسبت به سال بعد مطمئنم.

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید