فرمول یک ایرانلوییس همیلتون راننده تیم فرمول یک مرسدس که به تازگی ششمین قهرمانی جهان خود را با این تیم کسب کرده است می گوید مشتاق مسابقه دادن در بهترین دوران فرمول یک است.

پس از تغییرات عظیمی که برای فصل 2021 در نظر گرفته شده است و ظاهرا طبق این قوانین جدید قرار است مسابقات نزدیک تر و رقابت های جذاب تری را مشاهده کنیم، لوییس همیلتون نظر خود را در این مورد اینگونه بیان کرده است:

اگر قوانین جدید همانطور که روی کاغذ خوب به نظر می رسند در واقعیت نیز اینگونه باشند ما شاهد بهترین دوران فرمول یک خواهیم بود و اگر ماجرا اینطور باشد من نیز می خواهم باشم و مسابقه دهم. این فرصت دیگریست که بتوانم توانایی هایم را نشان دهم.

بیشتر بخوانید؛ توضیح و تحلیل کامل تغییرات قوانین فصل 2021 فرمول یک

فرمول یک 2021

فرمول یک 2021

او در مورد اینکه خودروهای 2021 تقریبا نزدیک به 3 ثانیه در هر دور نسبت به خودروهای فعلی کندتر خواهند بود نیز اینگونه اظهار نظر کرد:

ما این خودروهای قدرتمند را داریم که چسبندگی زیادی هم دارند ولی نمی توانیم به اندازه کافی به هم نزدیک شویم که این به آن معناست که هیجان کمتری برای همه شما شکل می گیرد که این هم به این معنی می باشد که ما مجبوریم از دی آر اس استفاده کنیم که به معنای چسب زخمی برای این قوانین موجود می باشد.

4 دیدگاه

 1. mehdi vettel

  4

  0

  متاسفانه تمام تیم های بزرگ تو همین سال 2020 با سرمایه گذاری وحشتناک بارشونو برا تغییر فوانین میبیندن و خبری از نزدیک شدن تیم ها نیست

  مگر اینکه یه اشتباه بنیادی تو طراحی ماشین انجام بدن که اونطوری اوضاع بدترم میشه و اگه یه تیم بزرگ بتونه قوانین رو خوب درک کنه و بقیه اشتباه بکنن به خاطر سقف بودجه دیگه رسیدن به اون تیم رویا میشه و حتی احتمال داره نسبت به مسابقات الان هم سالهای بیشتری یه ماشین دومنیت باشه

  تنها راه نزدیک تر کردن تیم ها همونطور که n نفر تا حالا گفتن تغییر ندادن قوانینه، نمیدونم چرا هیچ کس اینکار رو انجام نمیده

دیدگاه خود را بیان کنید