موتوجی پی ایرانخورخه لورنزو موتورسوار رپسول هوندا در بعد از ظهر شنبه با درد شدیدی از ناحیه دستش مواجه شد و به بیمارستانی در ورونای ایتالیا مراجعه کرد.

تیم هوندا تایید کرد که موتورسوار 31 ساله اش در تمرینات با شکستگی مچ دست چپش مواجه شده است و قرار است که در روز دوشنبه پس از بررسی های بیشتر بر روی مچش عمل جراحی صورت گیرد.

تیم ژاپنی در نهایت اعلام کرد که لورنزو اولین تست پیش فصل 2019 موتوجی پی را که در سپانگ برگزار می شود به دلیل عمل جراحی مچ دست چپش از دست خواهد داد.

موتورسور اسپانیایی به مدت 24 ساعت دیگر در بیمارستان تحت نظر خواهد بود و برای اولین تست موتوجی پی که در تارخ 6 تا 8 فوریه در مالزی برگزار می شود، شرکت نخواهد کرد تا به طور کامل بهبود یابد.

خورخه لورنزو و مارک مارکز - تست خرز 2018

خورخه لورنزو و مارک مارکز – تست خرز 2018

هم تیمی لورنزو، مارک مارکز نیز به دلیل دررفتن متعدد دستش، در ماه آخر 2018 شانه خود را به تیغ جراحان سپرد که این عمل در بیمارستان دکسوس بارسلونا تحت نظارت مستقیم جراح موتوجی پی، دکتر خاویر میر با موفقیت انجام شد. مارکز به همراه استفان بردل در تست های رسمی سپانگ 2019 شرکت خواهد کرد.

با پیش بینی های انجام شده، لورنزو می تواند در دومین تست های پیش که در در روزهای 23-25 فوریه در قطر برگزار می شود، شرکت کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید