فرمول یک ایرانپاسکال ورلاین، راننده پرورش یافته در مرسدس، برای فصل 2019 به عنوان راننده تست و توسعه به تیم فرمول یک فراری پیوست. ورلاین دو سال 2016 و 2017 را با تیمهای مانور و سائوبر گذراند و امسال از مرسدس حامی بلند مدت خود جدا شد. او هم اکنون در تیم ماهیندرا در رقابتهای فرمول E حضور دارد و بطور هم زمان با تیم فراری در شبیه ساز فرمول یک همکاری خواهد کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. max verstapen

  12

  1

  با این سیاست هایی که مرسدس داره حقشه که این اتفاقات واسش بیوفته در غلط بودن سیاست های مرسدس همین بسکه چندسال اولو دوم رو در اختیار داشتن ۲۰۱۴ ۲۰۱۵ ۲۰۱۶ ولی با آوردن بوتاس و رفتن به سمت محافظه کاری ۲۰۱۷ اول و سوم شدم ۲۰۱۸ هم اولو پنجم!
  من خودم از منتقدین ولف هستم این نتایج ضعیف و رفتن به سمت لبه ی پرتگاه نتیجه‌ی مدیریت اون هست که یکی دوسال دیگه صداش درمیاد و دوره‌ی افول مرسدس هم فرامیرسه
  اونایی که الان میگن ولف واسه مرسدس کلی قهرمانی آورده بدونن که این قهرمانی ها نتیجه تلاشه مهندسین سابق(پدی لو) و افرادی مثل شوماخر بوده که در تحقیقو توسعه نقش داشتن ولف فقط میوه رو از درخت چید!
  و اما پیش بینی من: اگر مرسدس ۲۰۲۰ به سمت جایگزینی یک جوان با استعداد با بوتاس نره همچنین ۲۰۲۱ یا همون ۲۰۲۰ جورج راسل رو جایگزسن همیلتون نکنه قطعا دیگه در مقابل فراری حرفی برای گفتن نخواهد داشت چون فراری یک صندلیش رو با آوردن لکلرک تکمیل کرد و ۲۰۲۱ هم یا ورلاین یا جیوویناتزی یا جولیانو آلیسی و یا ورشتپن رو جایگیزن فتل خواهد کرد(البته گزینه ی ورشتپن میتونه مورد توجه مرسدس هم باشه)به لحاظ راننده و جوانگرایی وضعیت فراری بسیار بهتر از مرسدس هست.

  • REZA.M

   9

   2

   البته نتایج ضعیف تنها دلیلش مدیریت ولف نیست.یکی از دلایلش اینه که همیلتون نیاز به وینگ من داره.در ضمن فتل فعلا 31سالش هست و فعلا هم قصد رفتن نداره.فتل تا رکورد شوماخر رو نشکنه نمیره.فن های اون انگلیسی که منتظر شکسته شدن رکورد شوماخر به دست اون انگلیسی هستن بدونن که فقط یه آلمانی میتونه رکورد یه آلمانی دیگه رو بشکنه.و انشاءالله اون آلمانی سب فتل خواهد بود.

  • Ahmad VETTEL

   7

   1

   فتل و همیلتون تا وقتی از جسارت و عطش و انگیزه قهرمان شدنشون کم نشه،فراری و مرسدس باهاشون قرارداد میبندن مگه اینکه همیلتون خودش خداحافظی کنه چون فتل که گفته حداقل تا 40سالگی میخواد تو فرمول یک بمونه و تازه برای بعد اون هم برنامه داره.

   • max verstapen

    5

    4

    در علاقه و اشتیاق فتل و همیلتون برای مسابقه دادن شک ندارم اما اینو مطمعنم صبر تیم‌های بزرگ هم حدی داره من از مرسدس و فراری صحبت کردم که واسه قهرمانی نیاز به جوان سازی دارند که حتما هم انجام خواهند داد حالا یا فتل و همیلتون خودشون در اوج میرن یا سرنوشتشون میشه آلونسو یا رایکونن که میدنشون به تیم های پائینتر. با این سیل عظیم ورود جوانترها ۲۰۲۰ آخرین شانس همیلتون و فتل برای کسب قهرمانی خواهد بود وگرنه تیم های مرسدس و فراری نشون دادن تاوقتی راننده ها قهرمانی براشون میارن با ارزشن بعدش باید جاشونو به جوانترها بدن فتل هم نهایتا از طرف فراری دوفصل دیگه بهش فرصت داده میشه که اگه قهرمانی نیاره میشه مشل آلونسو و باید بره

دیدگاه خود را بیان کنید