فرمول یک ایران – در حال حاضر مک لارن هندا سه احتمال قوی برای راننده ی سال بعد خود بر روی میز دارد ،فرناندو آلونسو ، جنسن باتن و استوفل فندورن ، فندورنی که امیدوار است به زودی پیشرفت کند و راننده ی اصلی مک لارن گردد ضمن اینکه ران دنیس چندی پیش به رقبا تذکر داد که این راننده ی جوان فروشی نیست اما به هرحال این به معنی حتمی بودن رانندگی فندورن در فصل آینده برای مک لارن نیست این وسط اما احتمال ماندن آلونسو در مک لارن بیشتر از دو فرد دیگر احتمال ماندن در مک لارن را دارد زیرا قرارداد محکمی تا سال 2017 با مک لارن بسته است حال آنکه باتن مدتی قبل به ویلیامز لینک شده بود.

اما اریک بولیر اصرار دارد که در حال حاضر مک لارن به راننده ی سال بعد خود نمی اندیشد و در این باره به ESPN می گوید

نه ما به هیچ وجه درباره ی ترکیب سال بعد مک لارن تصمیمی نگرفته ایم و فعلا این اولویت ما نیست برای این کار زود است و ممکن است که باعث از بین رفن تمرکز رانندگانمان شود.

البته که تصمیم ماندن یا رفتن نیز برای خود رانندگان سخت است علاوه بر لینک شدن جنسن باتن به ویلیامز صحبت هایی مبنی بر پیوستن فرناندو آلونسو به تیم مرسدس شنیده شده است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. slr722

  0

  0

  مکلارن هرچی داره از این دو نفر داره…

  باتن و النسو تنها دلخوشی طرفدار های مکلارن هستش…

  رفتن باتن یا النسو. باعث کاهش محبوبیت مکلارن میشه…

 2. پسر خشن96

  0

  0

  الونسو میمونه تو همین مکلارن….منتها به نظرم وندورن سال بعد جای باتن رو میگیره..چون باتن دیگه یه مقدار کند شده به نسبت الونسو…..اما امیدوارم این اتفاق نیفته

دیدگاه خود را بیان کنید