فرمول یک ایرانپیر گسلی گفته است که از بازگشت به تورو روسو در پی تنزل رتبه اش از تیم اصلی ردبول درطول تعطیلات تابستانی، خوشحال است.

سران ردبول در طول نیم فصل اول دائما از طریق رسانه ها اطمینان می‌دادند که گسلی تا پایان فصل 2019 فرصت دارد که خودش را به عنوان هم‌تیمی قدرتمندی برای مکس ورشتپن در ردبول نشان دهد. ولی طبق اکثر پیش‌بینی های افراد و رسانه های مختلف، گسلی در طول تعطیلات تابستانی عزل شد و صندلی‌اش به راننده جوان تایلندی، الکساندر آلبون داده شد که 9 مسابقه فرصت دارد تا جای پای خودش را برای صندلی 2020 در ردبول محکم کند.

در همین حال مرد فرانسوی درباره اولین مسابقه ای دوباره قرار است با تیم تورو روسو بدهد احساس آمادگی می‌کند و می‌خواهد که نیم فصل اول سختش با ردبول را پشت سر گذاشته و فراموش کند. او گفت:

تعطیلات تابستانی تمام شده است و من با خانواده ایتالیایی‌ام، تیم تورو روسو، برای ادامه فصل برگشته‌ام. من خوشحالم که دوباره دارم با تورو روسو کار می‌کنم. چند هفته ای استراحت و تمرین برای آماده شدن در مسابقات پیش روی فصل داشتم پس می‌توانم که بهترین عملکردم را در آنها به اجرا بگذارم. این بسیار خوب بود که اندکی زمان داشتم تا در مورد نیمه اول فصل فکر کنم اما درحال حاضر من کاملا بر روی ادامه فصل تمرکز کرده‌ام.

ما این هفته برای تهیه و تدارک مقدمات ادامه مسابقات بسیار مشغول بودیم. من به کارخانه رفتم تا با مهندسانم ملاقاتی داشته باشم و به بهترین نحو ممکن برای گرندپری بلژیک آماده باشم.

پیر گسلی - کانادا 2019

پیر گسلی – کانادا 2019

گسلی امیدوار است تا بعضی از موفقیت های گذشته‌اش در پیست اسپا به نحو سودمندی به او کمک کنند تا شروع دوباره خوبی را با تورو روسو رقم بزند. او در این باره گفت:

این عالی خواهد بود که بعد از استراحت و تعطیلات دوباره مسابقه می‌دهم، مخصوصا در پیست مورد‌علاقه خودم در طول فصل، اسپا. این پیستی است که من واقعا از آن لذت می‌برم و مسابقات بسیار خوبی در زمان های گذشته در آن داشته ام. من اولین پیروزی ام در فرمول 4 را اینجا کسب کردم و مسابقه GP2 سال 2016 را هم در اینجا بردم. حالا موضوع اصلی، استخراج حداکثر توان از ماشین تا پایان فصل با تورو روسو است.

من بهترین کارایی خودم را به نمایش خواهم گذاشت تا بیشترین امتیازاتی را که می‌توانم، برای تیم بدست بیاورم تا از جایگاهمان در قهرمانی سازندگان دفاع بکنیم.

بسیاری از افراد مشتاق هستند که بدانند بعد تجربه تلخ پیر گسلی در تیم ردبول آیا او در لباس قبلی اش در تورو روسو دوباره خودنمایی خواهد کرد؟

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید