Register

10 + 5 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – در شروع فصل ۲۰۱۹ در حالی که پیر گسلی شروع خوبی نداشت اما کریستین هورنر معتقد است که پیر گسلی پتانسیل بیشتری نسبت به کارلوس ساینز راننده سابق تورو روسو و حال حاضر مک لارن دارد.

گسلی به دلیل مشکل در استراتژی از ورود به مرحله اول تعیین خط (Q1) باز ماند و نتوانست در مسابقه نیز امتیازی کسب کند. اما این مشکل باعث نشد که تیم ردبول و کریستین هورنر آینده روشنی برای راننده خود نبینند. پیش از آغاز فصل با تائید جدایی دنیل ریکاردو از ردبول بحث های زیادی در مورد گزینه جایگزین او در تیم بود که در نهایت گسلی توانست نظر تیم را جلب کرده و در رقابت با ساینز صندلی دوم تیم ردبول را تصاحب کند.

دنیل ریکاردو و پیر گسلی - استرالیا 2019

دنیل ریکاردو و پیر گسلی – استرالیا 2019

هورنر در دفاع از انتخاب خود گفت:

کارلوس بدون شک یکی از استعداد های ناب فرمول یک است و من بسیار خوشحالم که او همچنان در فرمول یک و با تیم مک لارن رقابت می کند اما من حس کردم پیر می تواند پتانسیل بیشتری برای ما داشته باشد.

سن مسئله مهمی نیست. اگر سن دو راننده را با هم جمع کنید به سن من نمی رسند در حالی که من جوان ترین مدیر تیم در فرمول یک هستم.

مکس کلاس بسیار بالاتری از خود بخصوص در نیم فصل دوم ۲۰۱۸ نشان داد و همه می دانیم که او شجاعت زیادی در مسابقه از خود نشان می دهد. پیر نیز راه زیادی پیش روی خود دارد. ما او را تنها یک سال پس از ورود به فرمول یک و تیم تورو روسو در اختیار گرفتیم. او حمایت کامل تیم را در اختیار دارد و در دراز مدت چیز بسیار بیشتری از او خواهیم دید و این موضوع انگیزه خوبی برای راننده های جوان می تواند باشد.

6 دیدگاه

 1. Akbar (Ghasemi)

  20

  1

  حمایت تمام قد ردبول از راننده های اومدنی قشنگ و تخریب راننده های رفتنی نازیباست…

  • Saeed

   9

   1

   حالم از مارکو بهم میخوره

   هیچوق یادم نمیره وقتی ازش درباره تصادف استانبول‌ بین فتل و وبر پرسیدن فقط داشت میخندید

   بعدشم ک سال ۲۰۱۴ قشنگ یادش رف کی اونها رو از فورس ایندیا و هاس تمایز داده…

 2. McLaren F1

  17

  1

  عجب ادم قدرنشناسیه این مرد

 3. Ferrari Italy

  4

  0

  اگر گسلی سال بعد نباشه حتما باز یکی دیگه بهتر از اونه, سنش خیلی کمتر از اینهاست که میگه

 4. THE MINDBLOWER

  2

  1

  اگه الان بخایم انتخاب کنیم بنظرم ساینز برای ادامه فصل هم انتخابمون باشه ولی باید دید که بعد از یکی دو فصل گسلی چیکار میکنه اونوقت میشه مقایسه کرد چون کارلوس با تجربه‌تره و در حال حاضر سریع‌تر.

  • THE MINDBLOWER

   2

   0

   کلا مقایسه های یهویی مدیران ردبول برای توجیح کاراشون رو دوس ندارم