فرمول یک ایران – برای اولین بار تصاویری از ماشین 2019 تیم فرمول یک آلفا رومئو ریسینگ منتشر شده که مبدا آن ایتالیا است.

در اوایل ماه جاری بود که اعلام شد اثری از نام تیم سائوبر در فصل 2019 فرمول یک وجود نخواهد داشت و در فصل آینده شاهد تیم آلفا رومئو ریسینگ خواهیم بود.

تصاویر منتشر شده از فیورانو نشان می دهد که کیمی رایکونن پشت ماشین آلفا قرار گرفته و شاهد پوشش قرمز و مشکی بر روی ماشین هستیم و این بدین معنی است که تیم آلفا رومئو در روز پنج شنبه یکی از دو فرصت تست ماشین برای ضبط ویدیوی تبلیغاتی را پیش از شروع تست های پیش فصل در هفته آینده استفاده کرده است.

کیمی رایکونن - آلفا رومئو 2019

کیمی رایکونن – آلفا رومئو 2019

پوشش ظاهری این ماشین شامل ترکیبی از قلب ها نیز می باشد که ممکن است دلیل این کار اولین تست این ماشین در روز ولنتاین باشد.

در هر صورت نامی برای ماشین 2019 تیم آلفا رومئو انتخاب نشده و رونمایی رسمی این تیم در روز دوشنبه ی هفته آینده و قبل از آغاز تست های پیش فصل فرمول یک 2019، در بارسلونا خواهد بود.

10 دیدگاه

 1. Mjyz

  12

  0

  باله جلوش فعلا با بقیه تیم ها بیشترین اختلاف در طراحی رو داره . به باله جلو این ماشین و ماشین های دیگه توجه کنید . طراحیش جالبه

   • Fastboy 44

    5

    1

    ممکنه همین طور باشه که شما میگین
    قطعا این ماشین با با ماشینی که تو تست های پیش فصل و تو ملبورن میاد تفاوت زیادی خواهد داشت و همینجور ماشین ها نمیمونن
    باید دید فراری امروز چی رو میکنه!!!!!!

 2. پوریا

  34

  -20

  بنظرم امسال سائوبر از رنو و مکلارن و توروسو بهتر و بالاتر باشه .احتمال اینکه هاس رو هم بگیره هست ولی ریسینگ و ویلیامز بخاطر موتورشون یکم سخته.در کل بنظرم با سادهتر شدن طرح آیرودینامیک ماشین ها این موتوره که حرف اول و آخر رو میزنه .موتور مرسدس هم که رو دست نداره .مگر اینکه فراری برگی رو کنه و بازی رو برگردونه

دیدگاه خود را بیان کنید