Register

4 × 3 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایراناستافل وندورن، راننده سابق مک لارن از اینکه به فرمولE نقل مکان کرده، هیچ شکایتی ندارد، زیرا از بازی های سیاست گونه ی فرمول یک رها شده است.

وندورن با نیک نامی در 2017 وارد فرمول یک شد اما در فصل 2018 زیاد خوش شانس نبود و این شهرت روز به روز کمرنگ تر شد. او در تمام مسابقات فصل گذشته نتوانست از هم تیمی اش سریع تر باشد و به طرز دردناکی نتوانست در 14 رقابت امتیازی کسب کند.

وندورن و آلونسو - گرندپری بلژیک 2018

وندورن و آلونسو – گرندپری بلژیک 2018

راننده بلژیکی در نهایت به تیم HWA در فرمول E که تحت حمایت مرسدس است پیوست. از وندورن پرسیده شد که آیا حضور فرناندو آلونسو به زندگی حرفه ایش در فرمول یک آسیب زده است؟ و او پاسخ داد:

گفتنش سخت است. نمی توانم تغییری در آن چیزی که پیش از این رخ داده ایجاد کنم و هیچ پشیمانی از دوران حضورم در مک لارن ندارم.

موارد زیادی وجود داشت که روی خودم کنترل نداشتم اما شخصیت من ساخته شد و در حال حاضر در محیطی کاملا متفاوت هستم که از آن لذت می برم. احساس راحتی بیشتری دارم و آن هم به خاطر روشی است که رانندگان در کنار یکدیگر کار می کنند و سیاست های پدوک فرمول یک وجود ندارد.

فرمول یک بسیار غیر قابل پیش بینی است. هنگامی که شما به بازار رانندگان سال گذشته نگاهی بیاندازید، این موضوع را درک می کنید و هیچ کس فکر نمی کرد که چنین اتفاقی رخ دهد. برای بازگشت به فرمول یک عجله ای ندارم.

یک دیدگاه

 1. Nico

  0

  0

  استعداد تلف شده
  راننده با اخلاق و عالی بود
  توی فرمول ای درخشش رو ببینیم